Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asa sambata , ca duminca eram de munca schimbu 2 ..

    Comment


    • Sambata la ce ora ? ..

      Comment


      • sambata aceasta la ora 19:oo,in nord la microbuze...intalnirea veniti cu vinu si cu un trandafir in dinti

        Comment


        • Deci intalnirea ramane sambata la ora 19:00 in parcare la microbuze?
          sigpicKiss FM cu personalitate.

          Comment


          • tin sa le multumesc celor care au promis ca in si s-au tinut de cuvant si sa le multumesc si celor care nu si-au facut anuntat venirea dar tot au venit.pana si GMC-ul nostru..a ajuns..mai tarziu cei drept..dar gestul conteaza.se pare domnilor ca sunteti foarte "interesati" de acest club.mai bine nu promiti(nu zici nimic) decat sa faceti ce ati facut voi.si in special vreau si multumesc lui peppy care a venit data trecuta cu ideea si de care nu a mai auzit nimeni nimic....bv!!

            Comment


            • Ideea e ca pepy a zis ca maine .. pe 19 .. deci poate el se duce maine .. no comment ..


              P.S : ideea e ca atunci cand se poate .. e si BNS-u prezent ca si azi ..

              Comment


              • cine vine azi la intalnire???marian m-a rugat sa anunt ca el nu o sa ne poata onora cu prezenta....eu nu stiu sigur daca ajung...daca e vorba sa se stranga cativa ...vin...daca nu...nu are rost...

                Comment


                • O sa vin si eu "pt prima data" sper sa ne gasim akolo. nr meu de tel este (0769236237/0751047795)pls call me daca e sa nu mai ne gasim in parcare la microbuze

                  "RUSINE" am fost la ora 19:25 pe akolo si nu era acolo absolut nimeni. In concluzie nu este un club in care sa te inscrii. Daca cineva din acest club care este mai tine cu adevarat sa ne gasim sunati-ma pe nr de tel: 0769236237/0751047795
                  Last edited by Pygmalion; 20 July 2009, 11:02. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • bai fratilor voi nu mergeti nici unul la intalnirea nationala a loganistilor la sibiu sambata si duminica???????

                    Comment


                    • baieti facem vreo intalnire sambata sau duminica?
                      sigpicKiss FM cu personalitate.

                      Comment


                      • Eu duminica sunt de munca de seara , deci sambata daca vreti eu sunt disponibil

                        Originally posted by Pygmalion View Post
                        O sa vin si eu "pt prima data" sper sa ne gasim akolo. nr meu de tel este (0769236237/0751047795)pls call me daca e sa nu mai ne gasim in parcare la microbuze

                        "RUSINE" am fost la ora 19:25 pe akolo si nu era acolo absolut nimeni. In concluzie nu este un club in care sa te inscrii. Daca cineva din acest club care este mai tine cu adevarat sa ne gasim sunati-ma pe nr de tel: 0769236237/0751047795
                        daca citeai tot ai fi vazut ca intalnirea a fost sambata la ora 19 in parcare la microbuze , si la intalnire nu se vine la 19:25 .. daca e la 19 poi la 19 esti acolo ptr ca pana la 19:25 poate ne hotaram sa mergem in alta parte
                        Last edited by PeRuZzI; 22 July 2009, 23:38. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • hei peruzzi daca si in club exista o organizare mai buna, org de intalniri nu lasa pe toti sa puna datele de intalniri, si la intalnire sti ca se vine la fix, dar nu am putut ajunge si nu cred aveai u ca persoana sa imi arati ceva interesant. vreu sa intru in club ca intr-o comuniune nu cu luari peste picior. oki

                          Comment


                          • Tu ai inceput sa strigi rusine ca n-a fost nimeni la 19:25 acolo , daca tu ai venit la ora aia de unde stii ca nu a fost nimeni ? .. asta era ideea.. NU acuza pe cineva ca nu a fost daca nici tu nu te duci la ora care trebuie

                            Comment


                            • pygmalion nu mai face gura degeaba pt ca din cate am inteles io tu ai fost duminica la 19:25. intalnirea a avut loc sambata la ora 19:00, asa ca nu mai va certati degeaba si cititi toate posturile daca vreti sa veniti la intalniri. cine vrea sa vina sambata la ora 19:00 parcare microbuze, eu o sa fiu acolo.
                              sigpicKiss FM cu personalitate.

                              Comment


                              • Bai Mariane .. vezi frate ca se precipita iar lucrurile pe aici .. :P

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google