Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salutare loganisti, sa aveti drumuri bune!!!
    sigpic

    Comment


    • Nici eu nu am putut veni ca am fost plecat in vacanta)

      Comment


      • Chiar ti-am simtit lipsa BZN-ule ..

        Comment


        • Hai ca am mai "inviat" si eu, dupa o sesiune de licenta (in iulie data), si o vacanta bine meritata. Intreb si eu pe tot personalul de loganisti din Prahova, daca nu stiu o adresa de net (link) de soft de navigatie care se poate instala pe un smartphone cu Android.??
          Deja am butonat Gooagle, si am gasit multe ...dar nu prea optime ...!!
          passion 1.5 DCi

          Comment


          • am eu igo ul pt android..insa te costa..!)..si te anunt ca mere ca .draq..daca nu ai destul ram` disponibil. si ma ref la cel care nu e share uit..! discutam!;)

            scz ca n am mai dat nici un semn...abia ce m am intors ieri de la mare..si pe sapt viitoare o tai pe la munte..asa ca..poate vb lui mihaitza..prin sept..cu cea mai mare placere.!? desi eram curios rau sa vad si eu ..care sunt cele 2 gratii care au acceptat invitatia...!!! oricum..sa speram ca o sa mai am placerea.... o zi buna si ..week end placut.!
            Last edited by neoreal; 21 August 2010, 10:03. Reason: Automerged Doublepost
            SIC CUNNECTANDO REM

            Comment


            • duminica se mai face intalnirea?
              sigpicLogan-Club-Ploiesti

              Comment


              • Teoretic da .. dar eu nu pot sa particip ca sambata plec in Austria si o sa ma intrc saptamana viitoare .. dar cred ca poti sa organizezi tu ceva Bogdane .. ca poate au mai venit baietii din concediu ..

                Comment


                • deci intalnirea tot duminica la 18 00 veniti in numar cat mai mare
                  vopsitorie preturi bune

                  Comment


                  • Originally posted by MihaitzaMCV View Post
                    Teoretic da .. dar eu nu pot sa particip ca sambata plec in Austria si o sa ma intrc saptamana viitoare .. dar cred ca poti sa organizezi tu ceva Bogdane .. ca poate au mai venit baietii din concediu ..
                    Eu imi cer scuze dar nu pot sa ajung, m-am inscris la 402 metri la Targu Secuiesc......tineti-mi pumnii , poate bat si eu pe cineva pe acolo.)

                    Comment


                    • multa bafta bzn-ule...te iertam de data asta :d...sper sa ajung si eu duminica ca sunt plecati ai mei cu masina si ma rog sa ajunga pana in ora 6-7.
                      sigpicLogan-Club-Ploiesti

                      Comment


                      • daca nu ai masina te iau eu
                        vopsitorie preturi bune

                        Comment


                        • nici eu nu am cum sa ajung
                          pare rau

                          PS:bafta BZN-ule

                          Comment


                          • mai eu o sa fiu pe acolo ... apropo care se pricepe sa imi puna si mie filtru de polen ... ca eu nu ma bag ... dau o sticla de suc rece ;))

                            Comment


                            • se rezolva cu filtru de polen
                              vopsitorie preturi bune

                              Comment


                              • perfect ... iau eu o sticla de suc mare sa ajunga la toti ;) merci mult

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google