Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutare tuturor .Am tinut special sa va scriu aceste randuri fara a provoca vre-un conflict sau discutii . Tin sa va multumesc ca ati suportat cu greu atat timp numele Gmc printre voi si sa respect la fel pe fiecare in parte ..doar am fost si suntem egali . Eu nu mai detin loganasul si nu o sa mai pot veni la intalniri decat cu noua masina si atunci in vizita. Sper ca acum va dati toti interesul sa veniti la intalniri si sper (Imi doresc) sa aveti incredere in mihaitza cum ati avut si in mine si sa ii acordati atentie de fiecare data . Tin sa va multumesc pentru ca ati fost alaturi de mine mereu si am reusit impreuna sa aducem Logan Club Ploiesti unde este acum. Si apropo ...sa nu va certati niciodata(nu uitati ca sunteti prieteni inainte de toate) sa va ajutati ori de cate ori aveti nevoie ;) Atat am avut de spus si va doresc cat mai multe intalniri frumoase si dece nu cat mai multe medalii si concursuri castigate cu loganasele voastre ;)

    Respect : Mihaitza pentru ca isi da interesu sa faceti ceva din acest nume Logan Club si voua membrilor pentru pasiunea de care ati dat dovada!

    Scuze de off-topic si rog frumos pe toti moderatorii si Cristi xp sa nu stearga acest mesaj . Va multumesc


    Ph-16-Gmc
    Last edited by PH-16-GMC; 8 September 2010, 14:08.

    Comment


    • sa o stapanesti sanatos si km fara incidente

      Comment


      • Intalnire Logan Club Ploiesti duminica 12.09.2010 ora 18.00 la Sala sporturilo din Ploiesti ! Prezenta obligatorie !!!


        P.S. : Ms Mariane de vorbele bune .. eu sper sa te vad si la intalnirile viitoare ..

        Comment


        • eu..absent
          sunt la bucuresti la expozitie

          Comment


          • haideti sa facem intalnirea la tulcea(drag drift expo-> aeroportul Delta Dunarii Tulcea)!!! btw mishule iti "bati joc" un pic si de masina mea?

            Comment


            • da man...da-mi poze cu masina si se rezolvauite id meu: mihai_xzibit93 si vb pe mess
              expozitia la care ma duc e la bucuresti

              Comment


              • Originally posted by PH-16-GMC View Post
                Salutare tuturor .Am tinut special sa va scriu aceste randuri fara a provoca vre-un conflict sau discutii . Tin sa va multumesc ca ati suportat cu greu atat timp numele Gmc printre voi si sa respect la fel pe fiecare in parte ..doar am fost si suntem egali . Eu nu mai detin loganasul si nu o sa mai pot veni la intalniri decat cu noua masina si atunci in vizita. Sper ca acum va dati toti interesul sa veniti la intalniri si sper (Imi doresc) sa aveti incredere in mihaitza cum ati avut si in mine si sa ii acordati atentie de fiecare data . Tin sa va multumesc pentru ca ati fost alaturi de mine mereu si am reusit impreuna sa aducem Logan Club Ploiesti unde este acum. Si apropo ...sa nu va certati niciodata(nu uitati ca sunteti prieteni inainte de toate) sa va ajutati ori de cate ori aveti nevoie ;) Atat am avut de spus si va doresc cat mai multe intalniri frumoase si dece nu cat mai multe medalii si concursuri castigate cu loganasele voastre ;)

                Respect : Mihaitza pentru ca isi da interesu sa faceti ceva din acest nume Logan Club si voua membrilor pentru pasiunea de care ati dat dovada!

                Scuze de off-topic si rog frumos pe toti moderatorii si Cristi xp sa nu stearga acest mesaj . Va multumesc


                Ph-16-Gmc
                Man mai suntem cativa rataciti, o fabia, eu cu cielo si alti cativa...deci primim si pijo( peugeot) de ala)
                Nu e nevoie neaparat sa ai logan sa fim prieteni toti..si te asteptam mai des pe la noi.
                PS: La multi ani de Sfanta Maria ca doar te cheama marian nu GMC))

                Comment


                • Mersi frumos BZN o sa vin si eu ...cand o sa am timp si masina gata

                  Comment


                  • pozele de azi frumoasa intalnire
                    un membru din tara de la calaras care il mai asteptam cat sta in ploiesti
                    iar un membru nou bun venit ppp
                    si vremea a tinut cu noi uma bine .
                    am avut si un nou model de <
                    ,,duster"
                    Attached Files
                    vopsitorie preturi bune

                    Comment


                    • multumim liviu pentru poze..da a fost frumos azi si vreme a tinut cu noi...pacat ca nu a venit si domnul Mihaitza...poate ca a fost prins in treaba,cine stie.asta e..nu ne suparam :d...si bun venit noilor membri.
                      sigpicLogan-Club-Ploiesti

                      Comment


                      • bai imi pare rau ca nu am putut sa ajung azi ...
                        off: sli vezi ca ai uitat ceva la mine in masina de la intalnirea trecuta

                        Comment


                        • multam pentru primirea calduroasa!

                          Comment


                          • bine ai venit !

                            Comment


                            • la fel.........

                              Comment


                              • chinesul@yahoo.com daca e in caz ca vb si ne int. si in alte zile la o suieta... salve!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google