Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O intalnire foarte frumoasa .. a tinut si vremea cu noi .. sper sa avem cat mai multe intalniri de genul asta .. Bun venit membrilor noi , sper ca v-ati simtit bine si o sa ne mai onorati cu prezenta !

    P.S.: Waz`ule ai ajuns acasa ?

    Comment


    • multumim ptr poze domnu Razvan,sa traiesti !
      Logan Forum consiliaza nu si repara!
      [/SIGPIC]

      Comment


      • Originally posted by MihaitzaMCV View Post
        O intalnire foarte frumoasa .. a tinut si vremea cu noi .. sper sa avem cat mai multe intalniri de genul asta .. Bun venit membrilor noi , sper ca v-ati simtit bine si o sa ne mai onorati cu prezenta !

        P.S.: Waz`ule ai ajuns acasa ?
        eu unu m'am simtit foarte bine alaturi de voi..voi mai veni chiar daca nu o sa vin cu masina poate o sa pot veni cu vrun coleg ceva..

        a fost ok waz'ul la vro 20 de min dupa ce am plecat de la sala era prin centru..cea mai tare faza a fost cu ciocanu si cu silencer'ul ))

        pozele mele nu merg puse pe forum..cred ca sunt mult prea mari..au cam 3-4 mb..in schimb sunt puse pe pagina oficiala logan club ploiesti pe feizbuc
        asa ca va astept cu cat mai multe like-uri
        Last edited by faraonw; 23 April 2012, 00:07. Reason: Automerged Doublepost
        Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
        Cine este interesat ma poate contacta pe privat
        sigpic

        Comment


        • de fiecare data ne-am simtit bine in compania voastra,vorbesc acum in numele tuturor deoarece toti cred ca au aceeasi parere,in al 2-lea rand bun venit Far@onwle in intalnirile oficiale,din cate am inteles a fost prima prezentza,asa ca hai cu cat mai multe si fara incidente in trafic tuturor
          va salut pe toti!
          Logan Forum consiliaza nu si repara!
          [/SIGPIC]

          Comment


          • Originally posted by faraonw View Post
            eu unu m'am simtit foarte bine alaturi de voi..voi mai veni chiar daca nu o sa vin cu masina poate o sa pot veni cu vrun coleg ceva..

            a fost ok waz'ul la vro 20 de min dupa ce am plecat de la sala era prin centru..cea mai tare faza a fost cu ciocanu si cu silencer'ul ))

            pozele mele nu merg puse pe forum..cred ca sunt mult prea mari..au cam 3-4 mb..in schimb sunt puse pe pagina oficiala logan club ploiesti pe feizbuc
            asa ca va astept cu cat mai multe like-uri
            preferabil sa faci foto pe maxim 3MB. daca le faci pe 5 MB sau 10 MB va trebui sa le incarci doar cate una. daca pui 5 la incarcat iti trebuie viteza foarte mare de upload.
            Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

            Comment


            • Waz a mers in spatele meu dar era cam sfios ,nu a depasit 40km/h))!!
              TPN`u fuge nimeni nu`l ajunge

              Comment


              • sorry..ca n am avut ..cum sa ajung duminica.. am avut ceva probleme de sanatate..si am fost nevoit sa o las mai moale ..cu condusul..acu` am ceva probleme de ordin tehnic..si ..sincer...?! chiar incep ..serios sa ma gandesc sa ma f .... in ea de masina..mi o macat extra zilele.. !! ma rog..no comm-! parere personala.. poate mai mult noroc data viitoare.... numai d e bine.
                SIC CUNNECTANDO REM

                Comment


                • ce ai patit neo cu masina ?

                  scz de off-topic
                  Logan Forum consiliaza nu si repara!
                  [/SIGPIC]

                  Comment


                  • mi au terminat ultima oara ..cei din service prinderile la bara..si clemele de la faruri..si cand am vrut sa sterg si eu ..ici colo ..si sa vopsesc pleoapele am ramas cu faru` n mana..in plus tot ei mi au mentionat ca ar fii cazu` sa ma duc sa schimb distributia..ca vezi doamne ..ei nu garanteaza ..fabricantul" ma scuzati"!!! decat 4 ani.. de fapt si de drept am cureaua de accesorii pe foarte duca...in sensu` ca ..se prea poate sa faca poc oricand..vai de mama lor.. ..acu` am pus farurile de la mihaitza ..noroca ca le aveam pe acasa.. ca cele cu angel..n as vrea sa le mai chinui..tot sper ca o sa reusesc sa le dau..cui..nici eu nu stiu....si ..acu` de voie de nevoie..sa inchid..tot off topic.. caut sa le schimb.... una si cu una si cu una..ca si asa ..n aveam destule la apel...!!! vine si asigurarea..si pomana lu` mama..si distributie..si banca..si .....xxxx n ele..m am saturat nene..ca de mere acre..si de tara asta si ..de orasu` asta..ma scuzati!! de COMUNA asta..si de toti idiotii care este"!! AMEN!!
                    SIC CUNNECTANDO REM

                    Comment


                    • si nu ai cum sa faci sa le dai in cap cu farurile alora de la service ? :-s ? daca eram in locu tau ii dadeam in judecata ptr niste faruri,mai ales ca e si bara,sincer imi pare rau,momentan nu mai am nici un far sau ceva de genu,am avut un set stock dar le-am dat cuiva si a uitat sa mai ma intrebe de sanatate,tzepe peste tzepe,in fine...asta e ......
                      Logan Forum consiliaza nu si repara!
                      [/SIGPIC]

                      Comment


                      • am fost azi cu cele de la mihaitza sa le reglez..insa ciuciu`..aveau rupt la cel din dreapta reglajul stanga dreapta..asa ca am fost nevoit sa le abandonez..mi am pus angel urile..si aia e..ma rog impropriu zis..ca tocmai acelea le am anulat..ca no`..am ceva led uri lipsa....daca va zic ca si suruburile sunt altele ma credeti? a tre` sa dau un filet nou..la ceva gauri..ca nu se mai potriveau?!)) m am chinuit 2 ZILE!! aproape puse cap la cap..sa dau jos..si sa pun faruri...!! bine draq ca nu mi au picat in masa... f...k...oricum..aia e..dezmembrari si aia e... nu dau acu` 3oo si ceva de lei pe un far..si nu de origine!!!) ca intrebasi azi!! dar deh`.. romania..ma intreb cu groaza ca tre` sa ma duc sa mi schimb cele curele...unde p....a masii ..!! sa ma mai duc..!? in stilu` asta cred ca mai bine ma duc si mi trag diploma de mecanic si ..no`..mi le fac singur!! macar stiu ca am satisfactia ca de e sa ...am facut o eu!! si nu aflu dupa nspe` luni despre ..etc..multumesc oricum..andrei. aia e.. sper ca ..numai mie mi se intampla kkt uri din astea..probabil ca in curand o sa mi comand ceva stickere speciale..sa ma recunoasca lumea in trafic..!!! BEWARE of the dog gen.. ...numa` de bine..si ..sa ne revedem in aceeasi nota.

                        p.s.: apropo de judecata" in tara noastra..ca si concept, intindere si tematica..e o idee buna.. ca si element practic..cine s o izbit de..stie sa si evite.
                        oricum..ca sa citez..pe x si pe y..ca nu vreau sa dau nume.. o sa primesc o remarca gen..da..le am facut eu in parcare" gen..si aia e. scuze pt ..completare, insa mi o venit dupa ..!! se mai intampla!!??
                        Last edited by neoreal; 25 April 2012, 00:41. Reason: Automerged Doublepost
                        SIC CUNNECTANDO REM

                        Comment


                        • vine careva duminica la sala ?

                          1 RAZVAN-005
                          2. ...
                          3. ...
                          4. ...
                          .
                          .
                          .
                          .
                          Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                          Comment


                          • Prezent 95% ..

                            Comment


                            • Originally posted by RAZVAN-005 View Post
                              vine careva duminica la sala ?

                              1 RAZVAN-005
                              2. ...
                              3. ...
                              4. ...
                              .
                              .
                              .
                              .
                              eu din pacate nu cred ca pot ajunge , duminica s`ar puteam sa ma duc la o partida de pescuit !!!!
                              Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                              Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                              Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google