Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalnire Aniversara Logan club Ploiesti in data de 28.11.2010 ora 16.00 la Sala Sporturilor !
    Toti membrii sunt rugati sa participe .. cel putin la chestii d-astea mai speciale sa incercam sa ne intalnim cu totii !

    Comment


    • Pt saptamana asta eu ma gandesc sa facem o intalnire pe la munte .. adica sambata seara cine doreste , cine pofteste ne strangem la Sala Sporturilor si mergem pe la munte pe undeva .. prezenta obligatorie cu sotii , prietene , amante .. iar cine nu are nimic din astea sa isi ia un vecin ceva :P

      Comment


      • ar fi frumos sa mergem cateva masini ... poate mai ninge..

        Comment


        • Originally posted by MihaitzaMCV View Post
          Pt saptamana asta eu ma gandesc sa facem o intalnire pe la munte .. adica sambata seara cine doreste , cine pofteste ne strangem la Sala Sporturilor si mergem pe la munte pe undeva .. prezenta obligatorie cu sotii , prietene , amante .. iar cine nu are nimic din astea sa isi ia un vecin ceva :P
          Sau mai multi vecini sa tina la benzina))

          Comment


          • ce se mai aude cu iesirea la munte?? eu am gasit cu cine sa vin...cu o vecina )

            Comment


            • Sambata mergem la munte .. restul sa se inscrie :

              1.MihaitzaMCV
              2. ...

              Comment


              • 1.MihaitzaMCV
                2.60cry 80%
                3....

                Comment


                • La mine in masina mai sunt 2 locuri libere .. si eventual ne combinam in masini mai multi .. ca e criza frate

                  Comment


                  • sa speram ca o sa mai ninga...weekendul trecut cand am fost era beton zapada...cred ca a nins cu ciment...a fost urat

                    Comment


                    • Eu cred ca pe frigul asta ninge de rupe la munte .. oricum ar fi sambata mergem la munte .. asta cine vrea desigur .. dar sper sa ne strangem mai multi ..

                      Comment


                      • eu as merge dar lucrez 12h sambata.

                        Comment


                        • Cine merge in seara asta la munte ?

                          Comment


                          • hai ca poate dam o fuga
                            vopsitorie preturi bune

                            Comment


                            • sunteti echipati domnilor pentru munte? :p
                              sigpicLogan-Club-Ploiesti

                              Comment


                              • eu nu cred ca mai vin...ma simt f rau de ieri...daca plecati vorbim la telefon sper sa mai imi revin

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google