Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • As propune ca urmatoarea intalnire sa fie diferita..sa nu stam in frig si sa discutam..mai bine la o cafenea la discutii sau o plimbare in grup.Ce parere aveti?

    Comment


    • Ar fi chiar belea s mergem s ne plimbam in grup

      Comment


      • Da Jic ar fi frumos sa mergem la un restaurant sau sa mergem pe undeva .. sunt sigur ca nu ar veni toti care vin la intalniri .. dar cred ca ne-am strange cativa .. io unu zic sa mergem cand o fi zapada si pe munte .. si mergem pe la Predeal pe undeva .. acum oricine poate sa vina cu cate o idee ca e binevenita !!
        Asteptam sugestii si poate facem un poll .

        Comment


        • ar fi fain dar cand va veni frigul eb undeva la un local orcum mai merge
          vopsitorie preturi bune

          Comment


          • Da .. ar fi o chestie la un local ceva.. sa stam sa bem o cioco calda

            Comment


            • Eu unu zic sa facem intalnirea peste o saptamana .. adica pe 29.11.2009 .. daca tot am zis ca mergem undeva la un local .. macar sa aiba tota lumea bani .. macar de un suc .. )) .. acum asteptam sugestii despre locatii .. eu unul propun Ice Adi .. pe Republicii .. are si parcare destul de mare si e mancare buna ..

              Comment


              • salut

                ce fel de radio/cd uri se potrivesc la logan?
                ....am inteles ca nu se potriveste orice

                Comment


                • Eu am sony gt24 merge perfect ;)

                  Comment


                  • Originally posted by joi View Post
                    ce fel de radio/cd uri se potrivesc la logan?
                    ....am inteles ca nu se potriveste orice
                    Nu te supara .. dar te rog sa postezi anuntul tau in cafenea .. sau in alta parte .. acesta este threadul de intalniri .

                    Comment


                    • Intalniri se mai fac sambata sau duminica ca nu v-am mai vazut de mult?
                      sigpicKiss FM cu personalitate.

                      Comment


                      • duninica de obicei Eu zic sa mergem udeva la un local cu parcare si cu preturi mai bune si cu mancare
                        vopsitorie preturi bune

                        Comment


                        • stie cineva unde as putea gasii pleoape de far de logan facelift

                          Comment


                          • Duminica se intampla ceva sau nu? Daca se tine vreo intalnire postati si voi.
                            sigpicKiss FM cu personalitate.

                            Comment


                            • da ma hai pe 29 sa mergem la un local,si ala care a dat ideea cu 29 sa-mi plateasca si mie consumatia ca io's deja chel(de bani),pe 29 mai am din parti bani

                              Comment


                              • Vreau sa stiu si eu un lucru daca duminica asta se mai face vreo intalnire?
                                sigpicKiss FM cu personalitate.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google