Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu lucrez la tura,azi sunt 2,si peste doua saptamani sunt 1,asa ca pt mine nu conteaza ziua,conteza tura!

    Comment


    • baieti eu nu pot sa ajung .. imi pare rau ... Mihaitza ramane treaba cu inghetata valabila ?

      Comment


      • pozele de azi frig dar bn multumesc pt stikare mihaita
        Attached Files
        vopsitorie preturi bune

        Comment


        • multumim sli waz pentru poze...am fost putini dar bine organizati))
          sigpicLogan-Club-Ploiesti

          Comment


          • imi pare rau ca nu am putut sa ajung la intalnire.........la urmatoarea sper ca o sa vin si eu......
            va salut cu respect...!!!!
            montez folie pe gemuri (laterale spate+luneta) omologate.sigpic

            Comment


            • Originally posted by RazvanRAZ View Post
              Baieti am si eu o intrebare la voi: Azi dupa ce am mers vreo 30 km q masina a inceput sa mi se aprinda in mers martorul de la lichidul de racire dar aveam decat 2 linute la apa acolo in bord...si cand mi se aprindea martorul ala imi lua din puterea motorului...stie cineva ce ar putea sa aiba masina???

              P.S.: Imi cer scuze ca pun intrebarea asta aici...dar aici intra cea mai multa lume;)

              S-ar putea sa fie martorul care indica apa in filtru de motorina.Verifica filtrul.

              Comment


              • Salutare tuturor . :*

                Comment


                • Intalnire Logan Club Ploiesti sambata 13.02.2010 ora 16.00 la Sala Sporturilor din Ploiesti !! Prezenta obligatorie !!

                  Comment


                  • Mihaitza mai ai stikere? ca vreau si eu

                    Comment


                    • o sa fac tot posibilul sa ajung si eu.......mihaitzaMCV daca mai ai stiker-e vreau si eu unul,te rog.....
                      va salut cu respect!!!!
                      montez folie pe gemuri (laterale spate+luneta) omologate.sigpic

                      Comment


                      • Mai am .. ca nu beau .. hmmm?!?

                        Comment


                        • Salutări tuturor Logan-istilor prahoveni !
                          Felicitări celor care reuşesc să ajungă mai des la întâlniri şi ne mai arătaţi şi poze. Mi-aş dori şi eu să ajung de fiecare dată dar paradoxal, am mai mult liber în timpul săptămânii decât la sfârşit de săptămână, dovadă că nu am reuşit să ajung decât o singură dată şi atunci nu am fost decât cinci bărzăuni.
                          Vă rog pe cei care reuşiţi să ajungeţi mai des, să ne comunicaţi (aşa pe scurt) şi nouă celor mai "puturoşi", ce se discută la aceste întâlniri, ce hotărâri se iau referitor la clubul nostru, ce noutăţi mai sunt, etc. (poate se face un post separat ca să nu se amestece cu acesta unde se anunţă întâlnirile).
                          Vă salut pe toţi !!!

                          P.S. Mulţumesc MihaitzMCV pentru fiecare SMS pe care mi l-ai trimis cu anunţuri de întâlniri locale, dar pentru că ţin la bugetul tău, pe viitor nu mai e nevoie pentru că eu urmăresc în fiecare zi această pagină cu întâlniri şi aflu tot ce se anunţă.
                          Baftă în toate !!!

                          Comment


                          • la urmatoarea intalnire iau si eu stiker da' cine se pricepe sa il puna?

                            Comment


                            • de pus stiker-ul e probleme....daca-l avem il punem.....

                              e problema (scuzati greseala,nu a fost cu intentie)
                              Last edited by yzzazu; 6 February 2010, 13:20. Reason: Automerged Doublepost
                              montez folie pe gemuri (laterale spate+luneta) omologate.sigpic

                              Comment


                              • Se monteaza usor Cristi .. daca e frumos afara ti-l pun eu ..

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google