Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pe 30 la ora 16
    vopsitorie preturi bune

    Comment


    • Baieti am si eu o intrebare la voi: Azi dupa ce am mers vreo 30 km q masina a inceput sa mi se aprinda in mers martorul de la lichidul de racire dar aveam decat 2 linute la apa acolo in bord...si cand mi se aprindea martorul ala imi lua din puterea motorului...stie cineva ce ar putea sa aiba masina???

      P.S.: Imi cer scuze ca pun intrebarea asta aici...dar aici intra cea mai multa lume;)

      Comment


      • cred ca ar fi mai bine sa mergi sa o bagi pe tester si acolo o sa-ti spuna sigur ce are......
        o sa sterarga si eroarea din calculator........la ipso te poti duce si nu cred ca o sa te coste mult

        intalnirea o sa fie toto acolo in parcarea de unde se pleaca la examen????
        va salut cu respect
        Last edited by yzzazu; 27 January 2010, 16:01. Reason: Automerged Doublepost
        montez folie pe gemuri (laterale spate+luneta) omologate.sigpic

        Comment


        • cred co fi vreo eroare de la calculator sau de la frigu asta vino si tu la intalnire sa vedem pacientul
          vopsitorie preturi bune

          Comment


          • Cand e intalnirea????

            Comment


            • Intalnire Logan Club Ploiesti sambata 30.01.2010 ora 16.00 la Sala Sporturilor din Ploiesti !!
              Prezenta este inca obligatorie


              Si apropo .. azi am primit stickerele !!
              Last edited by MihaitzaMCV; 28 January 2010, 15:21. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • s-a mai dus cineva la brasov?

                Comment


                • Pai luna viitoare e intalnirea ..

                  Comment


                  • Nu am cum sa ajung sambata asta,cred ca nici la urmatoarea intalnire,sunt la munca.Ramane valabil cu stikerele,poate ne intalnim alta data sa le iau.

                    Comment


                    • Nici o problema .. iti pastrez un set de stickere ..

                      Comment


                      • si eu ma ofticam ca nu pot sa ajung ca am examen ... greseala mea ... totusi poate dam o fuga ..

                        Comment


                        • MihaitzaMCV sa nu uiti sa-mi opresti si mie un stiker,te rog frumos!!!!!!!!
                          montez folie pe gemuri (laterale spate+luneta) omologate.sigpic

                          Comment


                          • prezent si eu sambata
                            vopsitorie preturi bune

                            Comment


                            • Nu pot sa vin la intalnire ca lucrez sambata

                              Comment


                              • Oki .. np .. chestia e ca urmatoarea intalnire eu zic sa o punem duminica .. ca sunt multi care lucreaza si sambata .

                                Intalnire Logan Club Ploiesti sambata 30.01.2010 ora 16.00 la Sala Sporturilor din Ploiesti !!
                                Prezenta este inca obligatorie :*
                                Last edited by MihaitzaMCV; 29 January 2010, 17:54. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google