Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Din pacate sunt la datorie la spital , asa ca nu pot venii sa devoram pizza.Ne vedem la urmatoarea intalnire, sa aveti vreme buna azi.

    Comment


    • Eu nu am putut ajunge... dar bagati si voi ceva poze cu cine a mai fost.
      sigpic

      Comment


      • nu cred ca s-au facut poze azi. cel putin eu nu am facut
        Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

        Comment


        • prezenta redusa,poze....lipsa!,,Ne ducem in jos!"

          Comment


          • Organizatorul asta e de vina . Trebuie sa punem un fotograf .Care doreste sa se inscrie , sa se treaca pe lista .
            Last edited by MihaitzaMCV; 12 September 2011, 07:00. Reason: Te rog sa scrii cum trebuie .. ca sa nu citeasca lumea printre randuri ! Mersi !
            vopsitorie preturi bune

            Comment


            • Eu iti dau un sfat Liviule .. ia toate id-urile de mess ale baietilor .. vorbeste cu ei pe privat .. si poate faci in asa fel incat sa ina mai multe lume la intalniri .. si poate convingi si pe cineva sa faca poze .. incearca sa te agiti mai mult ..

              Comment


              • nu este Razvan cu pozele??? acum cautam si un fotograf ??? pe totii draci ne ducem in jos rau de tot ....
                Niciodata sa nu te certi cu un idiot deoarece te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta!!!!

                Comment


                • as opta eu pentru fotograf al LCP , dar din pacate nu pot ajunge la fiecare intalnire , deoarece la mijloc este serviciul ...
                  Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                  Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                  Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                  Comment


                  • Ma bag si eu ... . De ce trebuie neaparat sa fie un fotograf oficial ? Cine vrea sa faca poze ... sa faca...si le pune aici . Nu cred ca e nevoie de alegeri pentru fotograf, toti putem fi fotografi . Este doar parerea mea .

                    Comment


                    • de acord cu mishu. dar in felul acesta se va gandi ceva de genul : las` ca face altcineva pozele
                      Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                      Comment


                      • felicitari noului sef" de trib!!
                        cat despre..mai bine zis! referitor la..partea cu prezenta si ..alte cele materiale"..ce pot fi incarcate sau nu`..postum..propun ca cel putin pt partea cu prezenta..sa se faca..ma rog! de catre organele" abilitate ..un tabel..excel sau word..sau etc..in care sa se treaca simplu data..si cateva detalii gen..numarul ..sau id ul. e cel mai simplu..si ..sa nu se mai x si y ca nu a fost si ca nu a dres..asa ar fi cel mai ..onest.
                        cat despre poze si alte cele..ce sa zic...cam greu..din cate observ..se tot perinda lumea..si no`.. calitatea lasa de dorit..! insa cum nu toti avem dslr uri..si no! e criza..si de personal si de echipamente..!!?? ar cam tre` privita problema..si tratata ca atare..implicit intr o forma mai serioasa! intre timp..dupa regula..fiecare dupa cum si cat poate..macat minimul de baza"!!
                        in rest numai de bine..si sa fie intr un ceas bun! eventual cu toate elementele de caroserie intacte!!)
                        until next time..drive safe!!
                        SIC CUNNECTANDO REM

                        Comment


                        • Baieti, eu va transmit toate cele bune, sper sa va gasesc cat mai uniti, cat mai multi membri sa il sustineti pe Liviu ca este baiat bun...si sa ne revedem cu bine. Eu pentru o perioada de 2 luni (incepand de luni 19.09.11) o sa fiu in Germania cu serviciul. Sper macar pe internet sa ne revedem.
                          Va pup si sa ne auzim cu bine.
                          Multa sanatate va doresc.

                          p.s.: o sa incerc duminca sa trec pe la sala.
                          sigpicLogan-Club-Ploiesti

                          Comment


                          • ne vedem duminica. pleci cu loganul sau cu nissanul?
                            Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                            Comment


                            • plec cu avionul Razvan ...da sper sa-mi fac timp sa ajung si pe la sala....
                              o seara placuta.
                              sigpicLogan-Club-Ploiesti

                              Comment


                              • drum bun bun si bani multi
                                vopsitorie preturi bune

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google