Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu pot sa ajung...sunt racit rau...abia ma tin pe picioare...n-am iesit de 2 zile din casa..

    Comment


    • aspirina saracului si tuica fiarta )
      sa te faci bine !
      Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

      Comment


      • as fi venit si eu , dar n-am apucat sa montez farurile , si arata masina varza + ca deja sfaraie grataru

        Comment


        • trecem pe la tine la o "sfaraiala"... punem si ceva pastrama de oaie ? doar s-a facut mustul ...
          Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

          Comment


          • propun sa facem alceva duminica asta sa schimbam ceva fiecare sa vina cu idei
            eu zic sa bem ceva cald



            cine seofera pt a fi fotograf
            vopsitorie preturi bune

            Comment


            • Eu unul propusesem ca duminica trecuta sa facem o cheta pentru Neo .. cu exceptia catorva membrii .. restul au fost total neinteresati .. pe mine unul m-a scarbit rau atitudinea unora .. ii inteleg pe unii care nu au putut sa vina .. dar ..
              Parerea mea e ca grupul ploiestean in momentul actual este aproape destramat .. pacat !

              Comment


              • intalnire logan club ploiesti 30 ora 16 sa veniti mascati!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                vopsitorie preturi bune

                Comment


                • salut baieti cam slaba prezenta la intalnire . Nici pozele nu au aparut din cauza frigului?? Cu cheta vad ca ati lasat-o cu totii moarta .

                  ps ar cam fi cazul sa fim mai multi la intalniri nu doar sa scoatem capul pe geam si sa zicem lasa ca se duc ceilalti ca e cam frig azi pentru mine. Nu se participa la intalniri din fata calculatorului.
                  Last edited by byby 81; 31 October 2011, 02:21. Reason: Automerged Doublepost
                  sigpic::PH 26 BYE

                  Comment


                  • eu imi cer scuze , dar din pacate serviciul e servici , si majoritatea weekendurilor lucrez fie schimbu 1 fie schimbu 2 , azi am fost 2 , si mai ales ca nu mai am permis pana pe 26 noiembrie .....
                    Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                    Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                    Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                    Comment


                    • slaba prezenta domnior eu stiu ca a venit frigul dar veniti cei care au treaba se anunta si se scuza
                      domnu Mr.viberul stai in parcare pana iti vine permisu pozele le pun in urmatorul post
                      vopsitorie preturi bune

                      Comment


                      • Cand venea lumea la intalniri ,erau considerati mijtocari si mai stiu ew cum,ei bine acest Dragon care se tot plangea pe forum pe aici,nu am mai auzit nmk de dansul...Nu vr sa se supere nimeni dar trebuie facut ceva.dupa parerea mea ,eu iarna trecuta am fost al taote intalnirile...iar referitor la cheta oricand Mihaitza ,ne intalnim undeva si pun si eu ,pt k duminica am fost plecat si nu am avut cum sa ajung!
                        TPN`u fuge nimeni nu`l ajunge

                        Comment


                        • liktnp acest Dragon este plecat la Turda in interes de serviciu si nu m-am "plans" (am spus ce m-a deranjat) prea putin ma intereseaza parerea ta ok
                          Asa k mai intai intreba si dupaia vb sau scrie si de nu mai vin la intalniri e problema mea personala si cu asta basta
                          Si altceva parerea mea k clubul s-a cam destramat asta e una

                          liktnp scri mult prost si fara rost
                          Last edited by adytza_dragon; 31 October 2011, 13:25.
                          Niciodata sa nu te certi cu un idiot deoarece te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta!!!!

                          Comment


                          • asa baieti sa va aveti ca fratii ...
                            poate ca pe fiecare il retine uneori cate o problema care nu este dispus sa o impartaseasca cu nimeni. una este sa spui nu vin pentru ca azi am chef sa beau si sa ma trezesc maine ca cat mai putine dureri de cap alta este sa spui am programare la urologie ca mi-a iesit un hemoroid cara ma deranjeaza.
                            intr-adevar este de dorit o prezenta cat mai mare (in cazul prezentelor reduse sunt sanse sa se destrame oficial clubul) dar fiecare vine cand ii permite timpul.

                            hai sa nu ne mai certam pe tema asta si sa ne bucuram de faptul ca suntem colegi si ne intelegem. o zi buna va doresc si la mai mare !
                            Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                            Comment


                            • eu nu ma cert cu nimeni k nu am de ce dar altii in loc sa isi vada de treburile lor ii intereseaza ce fac alte persoane .dupa cum am specificat sunt in continuare la turda
                              Niciodata sa nu te certi cu un idiot deoarece te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta!!!!

                              Comment


                              • si eu dupa cum am mai specificat de multe ori , serviciul e servici , nu poti sa pleci de la servici si sa vii la intalnire ,si sunt mai multi care nu au mai venit de o groaza de timp si nici pe forum n`au mai intrat , nu poti sa obligi omul sa vina daca nu are cum sa vina ! vine fiecare cum ii permite timpul .....

                                Originally posted by sli_waz View Post
                                slaba prezenta domnior eu stiu ca a venit frigul dar veniti cei care au treaba se anunta si se scuza
                                domnu Mr.viberul stai in parcare pana iti vine permisu pozele le pun in urmatorul post
                                domnul sli_waz , poate unii oameni nu au timp sa intre si sa anunte ca nu vin,poate sunt niste probleme legate strict de familie si astea nu se discuta ! eu cel putin am specificat ca nu am permis pana pe data de 26 noiembrie deci pana atunci nu am cu ce sa vin la intalniri .....
                                Last edited by Mr.viberul; 31 October 2011, 18:12. Reason: Automerged Doublepost
                                Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                                Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                                Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google