Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu unul chiar vroiam sa vin azi , dar de ieri ma incerca o raceala si azi mi-am montat farurile .. m-am incalzit rau si am stat cam dezbracat .. si m-a luat raceala rau de tot .. imi pare rau .. saptamana viitoare fac tot posibilul sa ajung . Intalnire placuta !

    Comment


    • eu nu ajung pentru ca nu am masina acasa ...!!!distractie placuta celor care ajung la intalnire
      Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
      Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
      Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

      Comment


      • imi pare rau ca nu am reusit sa stau azi mai mult insa ma bucur ca am cunoscut colegi noi.... imi pare rau si ca a lipsit liviu (fotograful... il cunoasteti) dar se pare ca a fost blocat in provincie
        Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

        Comment


        • va salut si eu cel care intarzie mereu dar cum am mai zis mai bine mai tarziu decat niciodata
          sigpic::PH 26 BYE

          Comment


          • imi pare rau ca nu am ajuns dar am fost la tara cu vita de vie sper sane vedem cu bn duminica uratim bafta la taiere al vostru sli waz
            vopsitorie preturi bune

            Comment


            • iar eu ma bucur ca noi cei prezenti am facut cu totii poze!/multumesc lui razvan pentru legitimatia de membru.
              Last edited by cristiancorbu; 2 October 2011, 23:30.

              Comment


              • va saluta cu respect al vostru organizator . voi reveni dupa o perioada . maine ma internez , iar miercuri ma opereaza . sper sa ma recuperez repede . sa veniti si la mine
                Last edited by MihaitzaMCV; 4 October 2011, 14:27. Reason: Ma zgarie pe creieri cand vad ce postezi Liviule .. cu cine ziceai ca ai facut limba romana ? cu Laszlo Tokes ?
                vopsitorie preturi bune

                Comment


                • Duminica sunt prezent si eu .. acum sa speram sa tina vremea cu noi .

                  Comment


                  • prezent si eu. dar se cam anunta schimbari de "vremuri"...
                    Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                    Comment


                    • nu promit dar sper sa ajung si eu maine
                      http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

                      Comment


                      • ar fi preferabil sa ne adunam in numar cat mai mare.
                        am discutat cu colegii de la bucuresti si as vrea sa stabilim ceva in legatura cu eventualele tricouri si cu fanioane auto.
                        tata mihaita ti-as fi recunoscator daca ai reusi sa ajungi.... seara buna va doresc si pe maine !!!
                        Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                        Comment


                        • cred ca ajung si eu maine , nu promit .......!!!sper sa nu intervina nimic , dar totusi vremea nu tine cu noi ..
                          Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                          Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                          Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                          Comment


                          • sper sa ajung si eu. ma tenteaza sa ajung la indemanre la brasov maine... in functie de vreme
                            Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                            Comment


                            • Originally posted by RAZVAN-005 View Post
                              sper sa ajung si eu. ma tenteaza sa ajung la indemanre la brasov maine... in functie de vreme
                              era frumos sa fi mers mai multi in gasca acolo
                              Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                              Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                              Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                              Comment


                              • ajunge careva azi la sala ?
                                nu de alta dar ploua destul de rau ...

                                am ajuns si eu aproape de orele 17. din cauza ca am stat mai bine de 30 de minute in barierea de la gara de vest.
                                oricum l-am gasit pe neo si m-am intretinut cu el...
                                poate duminica viitoare va fi o vreme mai acceptabila
                                Last edited by RAZVAN-005; 9 October 2011, 19:26. Reason: Automerged Doublepost
                                Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google