Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na`m destul timp sa ma contrazic cu tine si nici sa ma cert ca nu`mi sta in caracter ,dar incearca sa nu jignesti cand postezi;),pt k ew nu am facut`o!! si app na`m scris mult,cateva randuri! si cu asta punct!
    TPN`u fuge nimeni nu`l ajunge

    Comment


    • Discutiile in contradictoriu nu aduc nici un lucru bun , asa ca va rog sa incetati , altfel se lasa cu cartonase !
      Eu unul duminica am avut cursuri pana la 6 si nu am putut sa vin .. dar se pare ca asta e o problema generala ..
      Din punctul meu de vedere trebuie sa se schimbe ceva radical .. ca din cate vad sli_waz e organizator doar cu numele .. cum a facut acum ceva timp cu functia de fotograf , asa vad ca face si cu cea de organizator .. Pacat ..
      Last edited by MihaitzaMCV; 31 October 2011, 19:58.

      Comment


      • anunt inportant un membru trebuie sa participe la cel putin 2 intalniri pe luna ca asa sa scrie logan club pe masina nu e bn de acu incolo se vor face liste cu prezenta de duminica cei care nu pot sa vina intra 5 min si se anunta si nu va mai certati ca ala e asa pt toti avem defecte daca vreti sa facem treaba buna ne acceptm cum suntem si cu ideile noaste practice
        vopsitorie preturi bune

        Comment


        • sli_waz ti`am mai zis ca nu poti sa obligi lumea sa vina daca nu au cum sa vina .
          Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
          Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
          Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

          Comment


          • Originally posted by RAZVAN-005 View Post
            asa baieti sa va aveti ca fratii ...
            poate ca pe fiecare il retine uneori cate o problema care nu este dispus sa o impartaseasca cu nimeni. una este sa spui nu vin pentru ca azi am chef sa beau si sa ma trezesc maine ca cat mai putine dureri de cap alta este sa spui am programare la urologie ca mi-a iesit un hemoroid cara ma deranjeaza.
            intr-adevar este de dorit o prezenta cat mai mare (in cazul prezentelor reduse sunt sanse sa se destrame oficial clubul) dar fiecare vine cand ii permite timpul.

            hai sa nu ne mai certam pe tema asta si sa ne bucuram de faptul ca suntem colegi si ne intelegem. o zi buna va doresc si la mai mare !
            Nu la urologie tre sa mergi, suna-ma, tre sa ajungi la chirurgie, 0723297968

            Comment


            • doamne fereste ! sunt bine sanatos nu am nimic.
              era doar un mod de a explica de ce nu toti membrii clubului pot justifica absenta de la o intalnire
              Last edited by RAZVAN-005; 2 November 2011, 14:05.
              Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

              Comment


              • dar nu suntem obligati si nu scrie nicaieri ca trebuie sa ne anuntam absenta de la intalnire ....poate am probleme care sunt strict legate de mine si nu vreau sa le impartasesc cu nimeni altcineva !!!!!!
                Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                Comment


                • Viberul zici decat azi nu pot sa vin si gata nu conteaza ce problema ai ca na poti sa ai o problema serioasa de sanatate sau sa te vezi cu o gagica

                  si orce membru trb sa participe la 2 intalniri macar pe luna asa din politete si respect pt comunitatea logan club can d are el timp

                  ca am observat ca nu mai vine nimeni pt ca sincer nu mai sunt sucuri si seminte gratis date de organizator
                  Last edited by MihaitzaMCV; 3 November 2011, 19:49.
                  vopsitorie preturi bune

                  Comment


                  • dupa ce imi iau permisul inapoi o sa particip la intalniri , cand o sa fiu in weekend schimbu 1 sau liber , pai poate dai tu seminte si suc poate vin si ei .......hai noapte buna tuturor
                    Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                    Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                    Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                    Comment


                    • anunt de pe acum ca duminica nu am cum sa ajung

                      Comment


                      • nu este vorba de suc si seminte. de altceva trebuie sa iti dai tu seama
                        think quickly and act in force. give you an idea : be yourself an example and you will make others easier to follow you.
                        Ön tudomásul veszi és írd román ? ) ) )
                        Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                        Comment


                        • pf, te-ai dat pe engleza Razvane ?
                          Daca e vremea frumoasa... vin si eu duminica

                          Comment


                          • Originally posted by sli_waz View Post
                            viperu zici decat azi nu pot sa vin si gata nu conteaza ce problema ai ca na poti sa ai o problema serioasa de sanatate sau sa te vezi cu o gagica

                            si orce membru trb sa participe la 2 intalniri macar pe luna asa din politete si respect pt comunitatea logan club can d are el timp

                            ca am observat ca nu mai vine nimeni pt ca sincer nu mai sunt sucuri si seminte gratis date de organizator
                            Ultima fraza mi-a placut la nebunie .. Tu chiar crezi ca lumea venea pt sucuri si seminte ? O faceau din placere sau din bun simt cateodata .. ca vedeau ca cineva se implica .. as face-o cu placere si acum .. fara sa fiu organizator .. dar cu cine ? ca nu mai vine mai nimeni .. de ce ? .. aici e dilema .. dilema pt tine ..

                            Ce zici de regulamentul asta ? Mi se oare ca se numeste "Regulamentul organizatorilor"

                            Din cauza ca unele sectiuni de la Calatorii si Intalniri membri nu prea au activitate, impunem un regulament prin care se vor face modificari la respectivele sectiuni, daca va fi nevoie.

                            Deasemenea se vor lua masuri in cazul organizatorilor si co-organizatorilor care nu au activitate/interes pe forum sau intalniri, nelogarea pe forum sau lipsa vizibila pe forum a indatoririlor de organizator.


                            - lipsa de activitate/intalniri timp de 30 zile duce la stergerea sectiunii, ramane doar un topic sticky Intalniri orasul
                            - lipsa de prezenta la intalniri a minim 10 masini(media celor 4 intalniri lunare) duce la stergerea sectiunii, ramane doar un topic sticky Intalniri orasul
                            - lipsa de activitate pe forum si prezenta la intalniri, nevizitarea forumului timp de 30 de zile duce la pierderea, dupa caz, a functiei de organizator sau co-organizator



                            fosti organizatori:
                            angelboy Ultima Activitate: 20th December 2010
                            gabisuditubuzau Ultima Activitate: 8th June 2010
                            RADU_LYN ultimul post 22nd September 2010
                            Simon Ultima Activitate: 11th November 2009
                            yakuzel Ultima Activitate: 9th December 2010
                            ziko Ultima Activitate: 4th January 2011
                            crististreulea e offline
                            Last edited by MihaitzaMCV; 3 November 2011, 20:07.

                            Comment


                            • daca nu ploua sper sa ajung si eu azi.
                              Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google