Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • estee ... are si foto cu masina
    Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

    Comment


    • da, frumoase poze, multumim pt ele, cred ca d-abia la anu o sa mai ne vedem cu totii..........

      Comment


      • frumoasa intalnirea multumim pentru poze sa speram la cat mai multe intalniri asa reusite
        sigpic::PH 26 BYE

        Comment


        • de ce Spicer la anul ?? ... pe 4 luna viitoare ( adica duminica acum ) ce are ?? sau nu se ma tine ?? S .... Mihaitza , pune doar masinile , nu si proprietarii care au venit fara :-P

          Comment


          • Originally posted by maf1688 View Post
            de ce Spicer la anul ?? ... pe 4 luna viitoare ( adica duminica acum ) ce are ?? sau nu se ma tine ?? S .... Mihaitza , pune doar masinile , nu si proprietarii care au venit fara :-P
            o sa te convingi sigur la urmatoarea intalnire, doar pana in 10 masini vin .....

            Comment


            • @Maf - nu poti sa pui doar masinile .. ptr ca mai importanta este persoana .. chiar daca nu vine la fiecare intalnire cu masina
              @spicer - te rog sa nu mai fii asa pesimist .. ptr ca o sa transmiti si altora starea ta .. sau unii or sa creada ca clubul nostru e plictisitor sau nasol .. si nu e asa .. din punctul meu de vedere majoritatea care sunt in grupul asta sunt oameni de calitate .. dar din pacate unii doar si-au pierdut apetitul ptr intalniri .. dar sper ca o sa ses schuimbe lucrurile astea cat de curand .. ma refer dupa sarbatori or sa fie unele schimbari ..

              Comment


              • Abia astept sa iau si eu permisu` sa vin cu masina la intalnire

                Comment


                • si daca vin mai mult de 10 masini , dai o bere ?? )

                  Comment


                  • duminica is prezent la intalnire si la datoria de fotograf >
                    Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                    Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                    Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                    Comment


                    • Originally posted by maf1688 View Post
                      si daca vin mai mult de 10 masini , dai o bere ?? )
                      Pierzi pariu
                      La o intalnire normala se aduna pana in 10 masini. Dar cine stie , poate ai dreptate
                      O sa incerc sa adun si eu cativa adepti

                      Comment


                      • Eu imi aduc aminte perioade d-alea cu minim 12 masini .. atunci consideram anormal .. ca sunt prea putine

                        Comment


                        • si eu imi aduc aminte..de raposatul dacia club..cand ne strangeam veteranii in parcarea de langa spitalul judeatean...apoi no..una pica..altul apare..ce sa ii faci..vremuri bune anu` are..o`m trai si o`m vedea precum ziceam...sau sa adaug..fapte!!!?? )

                          ca sunt ..cati sunt..sau cati reusesc sa apara...aia conteaza.. nu e vorba de flow aici ..ci de constanta..si mai ales perseverenta..incredere si dedicatie. atat cat poate..si mai ales cat considera fiecare. atat pt el cat si pt intreg..ca si grup comun. insa ..deh...no comm-..asa pe aici ..vorba ceea..dupa batalie...multi viteji se arata..!!!) nu?
                          Last edited by neoreal; 30 November 2011, 18:59. Reason: Automerged Doublepost
                          SIC CUNNECTANDO REM

                          Comment


                          • n-are nimic daca pierd :P , sa traim pana atunci ;) ... apropo , pana la urma la cat ramane intalnirea ?? la 15 sau la 16 ?? k m-a derutat waz-ul duminica

                            Comment


                            • https://accounts.google.com/VE?c=CIj...u5-3N0DI&hl=ro . Aici este inregistrarea video. intr-un final am reusit sa-mi creez contul pe tube si sa urc filmarea. Anivesare Logan Club Ploiesti[4 ani]-este denumirea filmuletului.

                              Comment


                              • multumim dom` cristi !
                                Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google