Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalnire Logan Club Ploiesti duminica 28.02.2010 ora 14.00 la Sala Sporturilor din Ploiesti !! Prezenta obligatorie .. sucuri si seminte expirate
    gratis ..

    Comment


    • eu anunt de acum,nu am cum sa ajung sambata acum,si chiar as fi vrut,lucrez de sambata pana vinerea viitoare in fiecare zi si ies la 6

      Comment


      • Cred ca nu ti-ai pus ochelarii .. intalnirea e duminica !!!

        Intalnire Logan Club Ploiesti duminica 28.02.2010 ora 14.00 la Sala Sporturilor din Ploiesti !! Prezenta obligatorie .. sucuri si seminte gratis ..
        Last edited by MihaitzaMCV; 26 February 2010, 18:47. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • eu sunt absent motivat si o sa imi iau meseria de fotograf de la urmatoarea intalnire
          vopsitorie preturi bune

          Comment


          • Intalnire Logan Club Ploiesti duminica 28.02.2010 ora 14.00 la Sala Sporturilor din Ploiesti !! Prezenta obligatorie .. sucuri si seminte gratis ..

            Comment


            • Cred ca o sa cam ploua ..

              Comment


              • Mai tarziu o sa apara si soarele .. asa au anuntat astia la meteo .. deci cine are placerea sa vina .. sa vina ..

                Comment


                • eu plec pana la bucuresti si nu stiu la cat ajung ... sper sa va mai prind

                  Comment


                  • Multumim tuturor colegilor care au fost prezenti la intalnire .. si sa speram ca data viitoare o sa fim mai multi .. si sa nu va mai fie sila sa iesiti din casa ..

                    Comment


                    • cati s-au prezentat azi???? eu am ajuns in ploiesti la 17

                      Comment


                      • Am fost cativa .. A fost suc .. seminte si cafea .. pacat ca n-a fost expirate ;))



                        P.S. Mihaitza raman dator ;) ptr stikere

                        A si era sa uit .. uite Mihai

                        Magazin online de Piese si Accesorii Auto va ofera o gama variantă de accesorii auto, tuning auto,accesorii Logan,piese auto, cosmetice auto și multe altele la cele mai mici preturi.
                        Last edited by PeRuZzI; 28 February 2010, 20:47. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Mersi frumos .. oferta cu semintele mai e valabila si data viitoare .. acum sper sa gasesc d-alea expirate ..

                          Comment


                          • aaaa.....am o propunere dak e frumos la urmatoarea intalnire ne vedem la crama seciu:x....

                            Comment


                            • Eu unul sunt de acord .. ce parere aveti ??

                              Comment


                              • de acord

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google