Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oricum tu o sa fii printre cei care or sa participe la tombola .. ca vii la fiecare intalnire
    Si imi cer scuze , dar am modificat la 5 intalniri .. deoarece noi ne intalnim la 2 saptamani .. si venea cam rar 10 intalniri .. asa ca a ramas la 5 ..

    Comment


    • Comment


      • Deci ne vedem mai des .. in limita posibilitatiilor .. logic

        Comment


        • 1-cine are gpl se scoate....poate primeste contravaloarea benzinei si astfel 10+10=.......? discriminare ...... 2-pozele....ok!
          Last edited by cristiancorbu; 16 March 2010, 19:30.

          Comment


          • Membrii care participa la 5 intalniri consecutive ale clubului vor participa la o tombola care va avea ca premiu 10 litri de carburant !

            Comment


            • ideia e buna dar mai am eu una ce ati zice ca la intalniri sa facem un fel de poligon si sa ne antrenam indemanarea dar nu la sala poate la poligon ce parere aveti de ideie ?
              vopsitorie preturi bune

              Comment


              • buna ideea Mihaitza...;)
                sigpicLogan-Club-Ploiesti

                Comment


                • ideea lui mihaitza e foarte buna,pentru ca asa stimulezi oamenii un pic mai mult sa vina la intalniri,dar totushi as face si eu o propunere,mihaitza a spus ca va suporta el cei 10 litri de carburant,insa parerea mea este ca la tombola prin care se trage castigatorul sa participe si mihaitsa iar daca el va fi marele castigator cei 10 litri sa fie suportati de ceilalti membri participanti la tombola.(iar daca o persoana va iesi de 2 ori consecutiv frumos ar fi sa renunte la premiu si sa se mai traga odata fara ca el sa participe).

                  Comment


                  • Ma bag si eu)) dar vreau benzina..Mihaita vezi ca bag in ea Alto 101 deci mai bine ma excluzi ca te usurez la buzunar))

                    Comment


                    • imi cer scuze pt off...bzn vreau revansa ms

                      Comment


                      • Originally posted by 60CRY View Post
                        imi cer scuze pt off...bzn vreau revansa ms
                        shi eu ))) mama ce te leshin acu

                        mai bn bagi un ful mihaita ) e mai bn asa decat 10 l )) sa vezi cum vine lumea hahahha
                        Last edited by Zycu; 17 March 2010, 20:41. Reason: Automerged Doublepost
                        fara linkuri externe

                        Comment


                        • Da Zycule .. dar la buzunarul meu te gandesti ?
                          E de ajuns 10 litri .. ca nu ii dai .. ii iei ..

                          Comment


                          • zycule, hai sa ii aratam de ce e in stare 1.4 mpi

                            Comment


                            • da cum suna 10 plinuri? ;)) glumesc :P o idee f buna mai ales k e moka

                              Comment


                              • super ideea.....dar e e corect sa participe si mihaitza si daca o sa castige sa facem o cheta ca asa e frumos........reuzite pozele WAS.
                                e acolo un renaul megane.....foarte frumos,facut cu sthil........
                                va salut cu respect!!!!

                                scuze dar am mai gresit cateva cuvinte,e din cauza oboselii.......
                                Last edited by yzzazu; 18 March 2010, 21:23. Reason: Automerged Doublepost
                                montez folie pe gemuri (laterale spate+luneta) omologate.sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google