Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • poate putin din amandoua..) oricum..better luck..next time..vorba vine..nu?;)
    SIC CUNNECTANDO REM

    Comment


    • eu nu am fost am fost cu duba mainbn ne dam la un petrom la o cafea
      vopsitorie preturi bune

      Comment


      • waz te-am vazut joi seara prin batesti eram in jeepul ala cu toate luminili aprinse ))
        Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
        Cine este interesat ma poate contacta pe privat
        sigpic

        Comment


        • nu a fost nimeni duminica ca nu s`a anuntat nimic ...cred ca duminica asta este intalnirea oficiala !!!ati uitat se fac acum 1 data la 2 saptamani ........ bafta all
          Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
          Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
          Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

          Comment


          • daca nu o sa ne creasca ceva turturei ..pe ici colo`... si n`or sa mai faca astia litru 10 lei pana atunci...cu cea mai mare placere?! careva vine cu nitel vinisor fiert? cu sau fara piper?) sau o dam pe o palinca ceva..?! la -18 gradisoare mama ce ar prinde..!!!)
            SIC CUNNECTANDO REM

            Comment


            • ... mama ce ar prinde .. militia la noi .. eu ma combin la cafea fierbinte .. poate o veni max cu ea

              Comment


              • eh`..las mihai..ca il chemam pe nea` ala cu masinuta..cu 2 agenti in ea..sa avem acceptul..organelor abilitate..chemam ceva companie cu hartia roz in buzanare..sa ne acompanieze acasica..si se rezolva..;).. insa no`..mere si cu cafeluta.... cine o aduce..e om de mare caracter sa te citez!!!! ..sau ceai..si alte chestii din garaj )))
                SIC CUNNECTANDO REM

                Comment


                • Duminica 5februarie vine cineva la sala ? Sau ne intalnim undeva mai la cald?
                  passion 1.5 DCi

                  Comment


                  • daca or desface drumurile cred ca ajung si eu. in zona la mine se circula mai mult nu
                    ca doar i-a luat iarna pe nepregatite
                    Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                    Comment


                    • La cum ii vremea..cred ca ne luam talpicii aia de copca..lopatelele..si o dam pe construit de cazemate..eventual asteptam sa vina si nemtii pe ulita!!! oricum..sa speram ca nu o sa fie asa de rsu..insa pe la noi pe aici..prin comuna cam greu cu organizarea!?..in oricie cax f buna intreb de mai sus..ceva propuneri pt locusoare cu aer cald spre fierbinte anybody????
                      SIC CUNNECTANDO REM

                      Comment


                      • 1loc frumos Prestije dupa republicii , fata in fata cu mega image
                        Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                        Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                        Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                        Comment


                        • Intr-adevar .. e frumos .. dar cu locurile de parcare pe vremea asta e belea ..

                          Comment


                          • de nu stam prea mult..sunt locuri de parcare in spatele blocurilor...se intra pe banesti si primul intrand in dreapta.. un minim de 4 5 locuri se gasesc...poate si mai multe.. de nu ..exista sanse mari pe straduta de langa scoala..stradutele ..ca sunt mai multe..din ce am observat pana la ora asta..chiar se lucreaza..la greu ! chiar!!? nu e chiar asa de impracticabil drumul..oricum ca si propunere nu e rea..din pacate insa..cu servirea e cam greu acolo`.. ultima oara am asteptat ..si nu eram singur..ci ditamai grupu`..cam 30 40 de minute..si nu ..pt comanda..ci pentru a ni se lua comanda! si nu era de loc rush hour!!? oricum.. perioade si perioade..
                            ca si propunere personala.. e un local bun..la 3 frati ..chiar vis a vis de sediul romtelecom..sau ..vienna cafe ul..presupun ca stiti unde e..pe bulevard..sau pizzeria angeli..sau irish pub ul de la km.. eventual..ca si parere personala..si da vinci mere`..chiar ok`..ca si produse si preturi..!? in esenta se gasesc solutii.. acu`..la cati o sa fim..cred ca nu o sa fie chiar asa de mare problema..cu locurile de parcare..s`or gasii ele cumva..;).. pana la urma ceva confirmari..cu si despre cine are de gand sa vina maine?..ca sa stiu cum fac..ca se prea poate sa dau o tura pe la bucale`..si in caz ca nu inchid astia iarasi drumurile..sa stiu cum zbor pana la 4....
                            SIC CUNNECTANDO REM

                            Comment


                            • se anunta iar zapada la noapte asa ca nu se stie cat de practicabile vor fi stradutele marunte
                              daca nu ninge sau ploua eu zic ca ar fi ok tot la sala si acolo hotaram in ce parte o luam.
                              PS la mine inca nu au trecut plugurile si se circula mai mult nu...
                              asa ca nu garantez ca voi ajunge. dar mai este timp pana maine
                              Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                              Comment


                              • Nici eu nu stiu daca vin .. nu e vreme de intalniri .. decat multe si nereusite .. mai bine asteptam sa dea caldura putin si sa ne strangem toti .

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google