Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sau ar mai fi frumos sa mergem la Premiere , in drum spre carrefour langa omv pe partea stanga pana in Vita de vie
    Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
    Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
    Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

    Comment


    • vine cineva azi la sala sa ne distram si noi
      vopsitorie preturi bune

      Comment


      • Se prea pare ca nu..aia e..in stilul asta n wre rost sa bat drumul degeaba..sa vad cum imi fac timp sa ajung..insa nu promit...better luck next time..
        SIC CUNNECTANDO REM

        Comment


        • eu nu am mai batut drumu degeaba pana la sala ca eram sigur ca nu vine nimeni !!! eu zic sa facem intalnirile cand s`o incalzi afara !!!
          Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
          Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
          Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

          Comment


          • Exact asta o sa facem .. ca nu e nimeni atat de tampit sa iasa din casa pe vremea asta si sa mearga la intalnirile clubului !

            Comment


            • eu am fost la sala ma-m distrat un pic si am plecat da trb sa mergem undeva
              vopsitorie preturi bune

              Comment


              • Waz sa nu ma intelegi gresit .. tu nu esti tampit .. tu esti pionier tati .. ai tot respectul meu .. stiu ca orice ar fi tu esti prezent

                Comment


                • )) ,toata ziua pe zapada vine lumea sa te vada!!!
                  TPN`u fuge nimeni nu`l ajunge

                  Comment


                  • vine cineva azi la intalnire mergem la o cafea o ciocolata un ceai la petrom sau omv
                    vopsitorie preturi bune

                    Comment


                    • eu nu pot sa ajung pentru ca sunt de servici schimbu 2 !!!si nu cred ca o sa vina nimeni pana nu se incalzeste putin afara !!!!
                      Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                      Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                      Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                      Comment


                      • poate reusesc sa ajung si eu waz azi dar tot la fel nu promit ca nu stiu daca imi e soferul acasa ))
                        Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                        Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                        sigpic

                        Comment


                        • la mine ninge ca naiba. nu reusesc sa ajung
                          Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                          Comment


                          • sorry..n am reusit sa ajung nici eu ...am avut un mic incident..si rog sa fiti cu bagare de seama.. un individ a cazut teatral..asta dupa ce ..a insinuat ca l am lovit....si no`..a tre` sa particip..la procedura de ..negociere..si alte asemenea.. oricum..aveti grija!! din ce am inteles se cam practica, mai ales pe vremea asta.. de nu ai martori..si de e si cu probleme" ?! cum era si al meu..gen..picior rupt deja..si strigate..si apartenenta la alta etnie..si etc..e cam cu show..oricum..s a dus..si ce sa zic..nu doresc la nimeni.... am decis sa las jucaria acasa..cel putin pana cand se mai linisteste vremea asta.. si asa ma dadeau banii afara din casa.... numai de bine..si far` de incidente.
                            SIC CUNNECTANDO REM

                            Comment


                            • E neo trb sa mai scoata si nomul niste bani e cam naspa perioada si pe mine ma lovit un nisan in usa
                              vopsitorie preturi bune

                              Comment


                              • si pe mine era sa ma loveasca unu tot in usa , cand plecam de la munca , dar noroc ca am fost atent si am tras de volan dreapta
                                Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                                Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                                Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google