Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lumea nu se strange ptr mine la intalniri .. ci ptr atmosfera frumoasa .. in fine ..
    Vara multa lume se duce la Sala si e inevitabil sa nu te intalnesti cu cineva , dar acum lumea sta in casa .. sau cum a fost ieri au iesit la un gratar in curte .. sau pur si simplu se odihnesc ..

    Comment


    • Am urmarit de cate am putut forumul, inca nu s-a hotarat la 2 sapt intalnirea, iar daca o sa se stabileasca asa, sa se anunte .

      uite, o sa vin si sapt viitoare si atunci o sa numaram masinile si cu locul de intrunire o sa fie pb, e f aglomerat la sala.
      Last edited by Spicer; 19 March 2012, 13:17. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • aici s-a anuntat ca vor fi intalniri la doua saptamani:

        Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

        Comment


        • Ce treaba aveti dvs sa numarati masinile ? Ca sunt total in ceata ..
          Si care e problema ca sunt multe masina la sala ? eu tocmai pe asta mizez ca o sa mareasca numarul membrilor .. si de fapt chiar s-a intamplat .. lumea trebuie sa ne vada .. nu trebuie sa ne ascundem .. dar fiecare cu mentalitatea lui

          Intalnire Logan Club Ploiesti duminica 25 martie 2012 la ora 16.00 la Sala Sporturilor ! Prezenta obligatorie ! Domnu` Spicer face numaratoarea ...
          Last edited by MihaitzaMCV; 19 March 2012, 18:33.

          Comment


          • o sa fim fara numarrr:>
            TPN`u fuge nimeni nu`l ajunge

            Comment


            • adevarat varuleeeeeeeee

              Comment


              • daca vi la intalnire nu tre sa vi obligatoriu cu masina,poti sa vi si cu altcineva daca vrei,si nu numarul masinilor conteaza ca pana la urma nu vorbesc masinile intre ele,eu unu nu vin la sala ca sa vad masinile celorlalti doar,vin sa mai vbim sa mai socializam sa vedem ce se mai intampla
                Logan Forum consiliaza nu si repara!
                [/SIGPIC]

                Comment


                • nu duminica ( ca nu pot ajunge( sunt la bucuresti..pana duminica facem si noi una nocturna va rog frumos!!!!
                  Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                  Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                  sigpic

                  Comment


                  • poate facem ori vineri seara o intalnire nocturna !!!sambata nu am cum sa ajung si de miercuri nu mai am voie sa conduc 1 luna !!
                    Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                    Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                    Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                    Comment


                    • iar ai calcat pe bec? ce a mai fost de data asta recidivistule ?
                      Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                      Comment


                      • Originally posted by RAZVAN-005 View Post
                        iar ai calcat pe bec? ce a mai fost de data asta recidivistule ?
                        neacordare prioritate de dreapta !!!
                        Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                        Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                        Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                        Comment


                        • Ce-i aia ?

                          Comment


                          • unde i gasesti tu muma pe astia
                            vopsitorie preturi bune

                            Comment


                            • nush cum de am ghinionu asta ...era si marti si 13 ...
                              Last edited by MihaitzaMCV; 22 March 2012, 17:15. Reason: Nu se da "Quote" la ultimul post !
                              Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                              Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                              Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                              Comment


                              • Si dc incalci legea ,di stiai ft clar k e marti 13 :-))?!!
                                TPN`u fuge nimeni nu`l ajunge

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google