Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • oriunde ar fi,sunt multe locuri unde putem sta la iarba verde
    Logan Forum consiliaza nu si repara!
    [/SIGPIC]

    Comment


    • da cam putini hai sa ne strangem in fiecare duminica de acu ca e cald mai vezi un a alta pe acolo e de vazut masini femei glume
      vopsitorie preturi bune

      Comment


      • salut care vrea 2 cauciucuri yokohama si 2 michelin ? 195X55XR15? nu le dau cu bani, doar sa le lasati pe asfalt! mi`am luat altele si de astea ma incur pe balcon!

        Comment


        • de pomana ar merge pt niste burn-uri ;)) , te-as scapa eu de ele ;)) ......... andr33y , eu zic sa ne hotaram odata sa mergem in numar cat mai mare la bucov pt " suc cu seminte poate s un gratar " , eventual si un fotbal asa ca intre loganisti ;)) ca tot a dat caldura ... zic si eu ... acu ramane la hotararea voastra
          Last edited by maf1688; 18 April 2013, 02:43.

          Comment


          • sal,yokohama in ce stare sunt,cat profil mai au?le mai ai pe jante vroiam sa vad cum dau puse pe masina.

            Comment


            • intalnire

              Sambata 20 apr se face intalnire in Bucuresti? As fi vrut sa vin si eu..

              Comment


              • ai nimerit pe intalniri ploiesti
                dar esti binevenit si la noi
                Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                Comment


                • Intalnire oficiala logan club ploiesti maine,orele 15-16 la sala sporturilor din ploiesti,va asteptam in numar cat mai mare!
                  Logan Forum consiliaza nu si repara!
                  [/SIGPIC]

                  Comment


                  • Prezent nasule
                    sigpicLogan-Club-Ploiesti

                    Comment


                    • si doar tu ????
                      Logan Forum consiliaza nu si repara!
                      [/SIGPIC]

                      Comment


                      • sa speram ca nu
                        sigpicLogan-Club-Ploiesti

                        Comment


                        • la ce ploaie e afara..
                          Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                          Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                          sigpic

                          Comment


                          • dorule,nu le mai am pe jante am acum pe jante 185X60...e mai normala asa...alea yokohama sunt mai bune asa...celelalte cam panarama...dar le dau daca le foloseste careva...decat sa le arunc... iti pot arata poze sau sa te uiti si pe fb..cum da pe masina...oricum...baga chinesul la yahoo si iti dau o poza si apoi alea daca e...

                            Comment


                            • Am trecut si eu azi pe acolo, masinile erau, da n-am dat de lume
                              sigpic

                              Comment


                              • @RobertDH ne pare rau ca nu ne-ai gasit la masini dar ne-am dus la o terasa acolo in parc,la un suc, o cafelutza dar era vreo 5:30 aproape 6...daca ajungeai un pic mai dvm ne gaseai in parcare. iti las nr meu de tel:0720226810 si in caz ca ajungi si data viitoare ma suni.
                                Pozele de azi de la intalnire sunt mai jos. Iar foarte putini .....v-a speriat ploaia?la sala doar a picurat....in fine
                                Attached Files
                                sigpicLogan-Club-Ploiesti

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google