Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vine cineva azi la sala la ora 4
    vopsitorie preturi bune

    Comment


    • da eu cred ca o sa vin..si vine si alex cu bmw-u sau opel-ul ))
      sigpicLogan-Club-Ploiesti

      Comment


      • poate ajung si eu in jur de 16-16:20

        Comment


        • la mine ploua
          Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
          Cine este interesat ma poate contacta pe privat
          sigpic

          Comment


          • Maine vine cineva
            vopsitorie preturi bune

            Comment


            • mai traieste clubu sau ce facem
              vopsitorie preturi bune

              Comment


              • nu vezi domnu Waz ca nu mai intereseaza pe nimeni clubul?...nu m-ar mira sa-l desfiinteze domnii de sus. pacat, mare pacat.:|
                sigpicLogan-Club-Ploiesti

                Comment


                • la ultimele intalniri am fost doar cativa ne stim destul de bine,nu vreau sa fiu rautacios dar aici trebuie sa se ocupe cineva care are timp si interesat cum erau mihaita,razvan...bidepa stiu ca te ocupai tu in ultima perioada,sau poate gresesc?mai pune anunturi pe fb,aici pe forum mai da un mesaj la cine stii ca mai venea,poate asa isi mai aduce aminte lumea si vine...mie unul mi se pare ca ai fi omul potrivit pt un organizator de intalniri am vazut ca ti ai dat interesul si ai fost aproape fiecare duminica la sala,poate reusesti sa mai faci u ceva cu clubul asta sa nu mai zica lumea "ca a murit",vino cu ceva nou sa atragi lumea un pic...era frumos inainte cu fotograf....chiar sunt curios ce mai fac razvan si mihatzamcv....
                  Last edited by dorupopa2006; 25 July 2013, 14:58.

                  Comment


                  • sincer sa fiu,pe mihaita nu puteti sa il inlocuiti,multi moderatori nu sunt de acord cu asta ! eu am incercat sa fiu Org la ploiesti sa fac ceva cu clubul asta,si veneam cel putin la 2 saptamani la sala,ati vazut ca de cate ori am postat intalnirile au venit destul de multi asa ca o sa ramanem tot asa,postam fiecare ce si cum,si vedem daca vine lumea sau nu,eu sunam multi insi sa ii intreb,de fapt sa ii invit la sala la intalnirile noastre,acum vedem ce iese,eu sunt intr-o faza ffffff si mult prea proasta cu banii acum,am si niste necazuri prin familie si nu prea pot sa vin acum,o luna cred ca mai sunt asa,dupa aceea o sa ma vedeti la sala fff des mult succes va doresc !
                    Logan Forum consiliaza nu si repara!
                    [/SIGPIC]

                    Comment


                    • vine careva maine la 4 la sala
                      vopsitorie preturi bune

                      Comment


                      • eu vin dupa 4
                        sigpicLogan-Club-Ploiesti

                        Comment


                        • Intalnire

                          Am o idee care am sa o prezint si lui Liviu (LOGAN CLUB BUCURESTI ) , referitoare la tricouri aerografate pentru LOGAN CLUB . O sa dau si eu o tura daca pot azi pe la 16:00 la sala sporturilor sa vorbim.

                          Va multumesc !

                          Comment


                          • eu sunt la snagov...de o luna si ceva am fost numai cu botezuri,nunti etc..imi pare rau ca nu pot ajunge,dar imi voi face timp sa mai vin si pe la intalniri..
                            Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                            Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                            sigpic

                            Comment


                            • s-ar putea mai mult ca sigur sa vin si eu

                              Comment


                              • Intalnire

                                Unde la sala sporturilor ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google