Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutare dragi colegi! LoganCLUB IASI are onoarea sa va invite pe data de 1 noiembrie sa luati parte ca participanti sau spectatori , la primul eveniment de Tuning organizat de Loganclub Iasi si implicit de LOGANCLUB Romania.
    Va rugam sa faceti o lista cu cei care ati dorii sa luati parte la eveniment pt a putea sa va ajutam cu cazarea . multumesc anticipat pt atentia acordata acestui post.

    PT MAI MULTE DETALII INTRATI PE -> http://www.loganclub.ro/forum/evenim...si-t15785.html
    0.9 tce SL plus

    Comment


    • Ia zi Mariane .. duminica facem o intalnire .. da si tu un semn ..ca ii stresez io pe urma cu sms`uri :P

      Comment


      • In mare parte cred ca vin si eu daca se face ceva...
        1 point 6 litre 8 vsigpic

        Comment


        • Duminica la 18:00 in parcare sala sporturilor olimpia ;)

          Comment


          • prezent si eu duminica
            http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

            Comment


            • Sorry baietii ca nu am putut ajunge dar o sa imi iau revansa la urm intalnire Logan Club Ploiesti.

              Comment


              • Măi drăguţilor, măi simpaticilor, măi Loganiştilor când mai faceţi şi voi întâlniri anunţaţi măcar cu două - trei zile înainte să ştie tot poporul.
                Eu m-am tot uitat până vineri inclusiv şi aşteptam să văd un răspuns la întrebarea lui Mihaitza cu dată a întâlnirii.
                Când colo răspunsul a venit cu o zi înainte !!!
                Baftă tuturor !!!
                Vă salut ... GIVE ME FIVE !!!

                Comment


                • La chestia asta ai dreptate ..


                  Intalnire Logan Club Ploiesti 25.10.2009 ora 18.00 la Sala Sporturilor din Ploiesti !!
                  Prezenta obligatorie !!

                  Comment


                  • nic74 nu primeste mesaje pe telefon cu date privind intalnirea?

                    Comment


                    • Nu am numarul lui de telefon ca nu l-a lasat cred ... nic lasa nr de tel si o sa primesti mesaje de reamintire in legatura cu intalnirea !!

                      Comment


                      • Ma baieti ma ... eu lucrez schimbu 2 pe 25 .. si nu am cum sa ajung la intalnire ..

                        Comment


                        • Salutare tuturor !!!
                          Eiiii, aşa da, mai merge, să ştie tot poporul când sunt întâlniri.
                          Acum îmi dau seama că nici eu nu am fost prea atent şi nu mi-am lăsat un număr de telefon.
                          MihaitzaMCV, te voi suna cât de curând sau îţi voi da un mesaj cu numărul meu de telefon. Din câte am abservat tu eşti organizatorul de ceremonii.
                          Pe curând şi "Baftă tuturor !!!"

                          Comment


                          • Organizator de intaniri la Logan club Ploiesti este GMC-ul .. mie doar imi place sa ii stresez pe baieti cu mesaje .. ca sa apara cat mai multi la intakniri .. si pana acum am avut succes :P

                            Comment


                            • Logan Club Resita va invita sa participati la intalnirea regionala din perioada 7-8 noiembrie. Pentru inscrieri si alte date suplimentare intrati aici http://www.loganclub.ro/forum/intaln...ta-t14831.html

                              Comment


                              • se mai face vreo intalnire sambata sau duminica?
                                sigpicLogan-Club-Ploiesti

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google