Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mihai,multumesc pentru capace in primul rand,aveam doua zgariate si se vedeau urat. Si despre ce stikere e vorba ,ca poate vreau si eu.

    Comment


    • multumim sli pt poze...si ii multumesc si lui mihaitza pt deflectoare...sa ne vedem cand mai multi la urmatoarea intalnire. respect!
      sigpicLogan-Club-Ploiesti

      Comment


      • Originally posted by wertys_poi View Post
        Mihai,multumesc pentru capace in primul rand,aveam doua zgariate si se vedeau urat. Si despre ce stikere e vorba ,ca poate vreau si eu.
        Stickere cu Logan Club .. care se lipesc pe parbriz ..

        Comment


        • Le aduce gmc-ul si le lipeste tot el?Se lipesc pe afara? Eu as pune pe luneta,asa ca trece-ma cu una.

          Comment


          • Sa nu ma uiti si pe mine, multumesc anticipat. Multam' fain pentru poze !

            Comment


            • In data de 27-28.02.2010 se face o intalnire regionala la Brasov la care vor fi prezenti multi colegi din partea asta de tara .. http://www.loganclub.ro/forum/intaln...-t16275p7.html :P .. daca e cineva doritor sa mearga avem 2 solutii .. sa mergem pe 27 si sa ramanem o zi acolo .. sau sa mergem decat pe 28 .. eu unul ma duc sigur .. daca cineva mai vrea sa vina sa zica sigur ca sa nu ne facem de rusine spunand ca ajungem mai multi ..

              Prezenti la inatlnirea regionala de la Brasov :
              1.MihaitzaMCV
              2. ......

              Comment


              • Prezenti la inatlnirea regionala de la Brasov :
                1.MihaitzaMCV
                2. sli_waz
                vopsitorie preturi bune

                Comment


                • ma bag si eu daca nu apare ceva intre timp ,oricum tinem legatura...app chiar mi-a placut intalnirea de sambata pacat ca stau cam rau cu timpu dar ma straduiesc sa ma tin de ele ;)

                  Comment


                  • imi pare rau ca nu pot ajunge si eu.sant sofer si atunci o sa fiu in cursa.as fi venit cu mare placere.chiar mi-a placut intalnirea de sambata si nu cred ca o s fie rea intalnirea regionala.sper ca data viitoare sa fac tot posibilul sa ajung.la intalnirile in ploiesti o sa vin cu mare placere.
                    mihaitzaMCV sa nu uiti te rog de stick-ul cu "logan club".ms frumos
                    va salut cu respect
                    montez folie pe gemuri (laterale spate+luneta) omologate.sigpic

                    Comment


                    • care mai mergeti va rog sa va treceti pe lista cu ziua in care mergeti pe 27 sau 27


                      1.MihaitzaMCV
                      2. sli_waz pe 28
                      Last edited by sli_waz; 19 January 2010, 20:55. Reason: Automerged Doublepost
                      vopsitorie preturi bune

                      Comment


                      • sal......despre intalnirea din bv tre neaparat sa ramanem acolo?....sh as vrea sh eu un stick-er.....multumesc anticipat!

                        Comment


                        • nu e neaparat intalnirea e pe 27 28 02 daca ai bani de cazare te poti duce pe 27 daca nu ai pleci pe 28 si te intorci seara
                          vopsitorie preturi bune

                          Comment


                          • haideti prahovenii mei, bagati-va pe lista pentru Brasov, o sa iasa chef mare mare. Va doresc toate cele bune si va asteptam.
                            sigpic
                            Logan 1.4 Dynamic Blue

                            Comment


                            • cand va fi urmatoare intalnire in ploiesti?????
                              imi pare rau ca nu pot veni si eu la intalnirea la brasov.poate la urmatoarea o sa ajung....
                              va salut cu respect
                              montez folie pe gemuri (laterale spate+luneta) omologate.sigpic

                              Comment


                              • Intalnire o sa facem pe 29 sau pe 30.01.2010 .. sambata sau duminica .. acum de pinde de majoritate cum le e mai bine .. propuneti si voi ..

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google