Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da la crama e o ideie dar sa nu bem mult . sa fim si noi mai multi ptru a face si noi un filmulet de prezentare cu membrii lcp si sigla aia cum a ramas cu ea
    vopsitorie preturi bune

    Comment


    • sli waz cum a fost la bv?

      Comment


      • frumos a fost bine organizat
        vopsitorie preturi bune

        Comment


        • Ne-ai adus si noua o amintire ??

          Comment


          • da nr de participare 099
            vopsitorie preturi bune

            Comment


            • Foarte bine .. cu cat il vinzi ?

              Comment


              • Daca tot mergem la seciu...ar fi frumos sa plecam toti odata si sa mergem in coloana;)

                Comment


                • Pai asa si trebuie .. sa plecam toti dintr-un loc sa mergem in coloana . Ar fi bine sa fie sambata ..
                  Last edited by PeRuZzI; 2 March 2010, 23:49.

                  Comment


                  • Ar fi bine .. dar au anuntat la meteo ca ploua .. dar vedem si in seara asta .. si daca se anunta frumos .. ne mobilizam

                    Comment


                    • Dupa cum anunta astia la meteo o sa fie urat sambata .. asa ca intalnirea o sa ramana pt saptamana viitoare .. acum as vrea sa spuneti cand vreti sa fie intalnirea sambata sau duminica ..

                      Comment


                      • oricum intal nu este programata la 2 saptamani?:|...
                        sigpicLogan-Club-Ploiesti

                        Comment


                        • Ba da Bidepa , dara daca era frumos afara faceam o derogare de la regula :P

                          Comment


                          • Am revenit si eu dupa o perioada de absenteism....Fresh prin gasca de nebuni.

                            [QUOTE=PH-16-GMC;540683]Am revenit si eu dupa o perioada de absenteism....Fresh prin gasca de nebuni. Sunt loganist de 5 stele c pana mea .....MULTUMIRI CELUI CARE SA OCUPAT DE ASTA ;)

                            in special pentru domnu cristi care nu are nevoie de amintiri si de cei care au adus LOGAN CLUB PLOIESTI in stadiu in care se afla ... ADUTI AMINTE CUM ERA FARA MINE ''O DATA '' si vei sti cat de mult vei trai din amintiri ;)

                            astea nu sunt vorbe demne de un moderator !!!
                            cristisaint: la ce sa te tin ? in amintire?




                            Mersi frumos pentru intelegere Dnl Cristi ......
                            Sper sa iti dai seama ca amintirile raman ! ORICE AI FACE TU !!!

                            STERGE USERUL MEU !!!!! Iar daca nu ai motiv ...ITI DAU EU UNU INJURII ;) si ai scapat bazma curata .
                            Last edited by PH-16-GMC; 6 March 2010, 15:08. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • nasol nasol....imi aduc aminte de conspiratii mai vechi )))
                              pierdere de vreme cu copilarii de genu
                              istoria se repeta
                              re-salutari
                              Last edited by crisneg; 6 March 2010, 15:20.
                              http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                              Comment


                              • [quote=PH-16-GMC;540683]Am revenit si eu dupa o perioada de absenteism....Fresh prin gasca de nebuni.

                                Originally posted by PH-16-GMC View Post
                                Am revenit si eu dupa o perioada de absenteism....Fresh prin gasca de nebuni. Sunt loganist de 5 stele c pana mea .....MULTUMIRI CELUI CARE SA OCUPAT DE ASTA ;)

                                in special pentru domnu cristi care nu are nevoie de amintiri si de cei care au adus LOGAN CLUB PLOIESTI in stadiu in care se afla ... ADUTI AMINTE CUM ERA FARA MINE ''O DATA '' si vei sti cat de mult vei trai din amintiri ;)

                                astea nu sunt vorbe demne de un moderator !!!
                                cristisaint: la ce sa te tin ? in amintire?





                                Mersi frumos pentru intelegere Dnl Cristi ......
                                Sper sa iti dai seama ca amintirile raman ! ORICE AI FACE TU !!!

                                STERGE USERUL MEU !!!!! Iar daca nu ai motiv ...ITI DAU EU UNU INJURII ;) si ai scapat bazma curata .
                                dupa 1 luna ai intrat si tu pe forum sa vezi ...
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google