Intilnirile Clubului Duminica La Fiecare 2 Saptamani La Ora 16.00 La Sala Sporturilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • doar nu vrei sa se gandeasca la baieti )

    Comment


    • iar bati vreun apropo?)))bagabontule:>azi nu ai mai prins loc in fata in parcare sa iti admire studentele bolidu...sau poate ai avut treaba prin camine pacolo la parter in spate...in fine sa nu fim prea mult off topicasteptam surpriza la intalnire.

      Comment


      • daca vede alexandra postul tau ma ia la intrebari ) ... scuze de off... cred ca o sa vina toata lumea la urmatoarea intalnire

        Comment


        • mi'a placut stickeru tau de pe spate..cel cu www.:-?de unde ai luat asa:-?sau eventual daca are cineva si nu a lipit pe spate:P)

          Comment


          • Intalnire Logan Club Ploiesti duminica 28.03.2010 ora 14.00 la Sala Sporturilor din Ploiesti !
            Membrii care participa la 5 intalniri consecutive ale clubului vor participa la o tombola care va avea ca premiu 10 litri de carburant !

            Comment


            • @dreamer .. stickerul il am de la mihaitza

              Comment


              • Stickere momentan nu mai am .. dar o sa il contactez azi pe turturel sa vad daca sunt gata .. ca i-am comandat si niste stickere care se lipesc pe aripi cu :
                Member of
                LoganClub.Ro .. in fine cu alte fonturi ..

                Comment


                • Alea chiar sunt belea pe aripi;)...ma treci sipe mine pe lista.

                  Comment


                  • stiu eu care e surpriza
                    de duminica

                    Comment


                    • hmm pe mine ma intereseaza decat stickerul cu www.loganclub.ro , atat

                      Comment


                      • @dreamer am eu stiker tot de la mihaitza luat...ti-l dau tie daca il vrei...ca eu mi-am pus altul.
                        sigpicLogan-Club-Ploiesti

                        Comment


                        • mihaitza.....au fost deacord "surpriza" sa vina???D

                          din greseala am gasit........
                          Last edited by MihaitzaMCV; 25 March 2010, 18:32. Reason: Automerged Doublepost
                          montez folie pe gemuri (laterale spate+luneta) omologate.sigpic

                          Comment


                          • Din pacate nu .. cel putin nu duminica asta .. sunt sigur ca la urmatoarea intalnire "surpriza" va fi prezenta

                            Comment


                            • eu stiu cn e :p
                              fara linkuri externe

                              Comment


                              • bine .....atunci asteptam cu drag "surpriza"
                                montez folie pe gemuri (laterale spate+luneta) omologate.sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google