Sunteti De Acord Ca Bidepa Sa Devina Co-organizator De Intalniri ?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    aloha!...frate...nu mai stiu cine e bidepa...da merge, iti da incredere numele lui...na...atatia bodyguarzi... no? ...

    Comment


    • #17
      nu s-a terminat poll-ul... dar va multumesc de pe acum pentru voturi ....@chinesul am stat noi de vb la intalnirea logan club..te-am intrebat de xenoane...eram intr-o camasa rosie...uite o poza cu masina mea poate iti aduci aminte
      Attached Files
      sigpicLogan-Club-Ploiesti

      Comment


      • #18
        Si eu il votez pe bomnu bidepa pare un om de incredere

        Comment


        • #19
          baiat valoros bidepa,are votul meu.

          Comment


          • #20
            fine by me. sa ai parte de o conducere indelungata maria ta!))
            SIC CUNNECTANDO REM

            Comment


            • #21
              Originally posted by neoreal View Post
              fine by me. sa ai parte de o conducere indelungata maria ta!))
              Pai din cate inteleg organizatorul principal e tot mihaitza..sau mihaitza abdica si ramane bidepa??...ca sa nu fie nelamuriri?...din cate am inteles eu din titlul threadului mihaita ramane org principal si bidepa co-org..in fine la o adica daca mihaita ne supara ii facem o manevra si dam o lovitura de stat si il detronam))
              Am glumit....oricum poporul il iubeste:P si il vrea la putere

              Comment


              • #22
                cred ca mai repede poporul vrea seminte si suc...nu stiu cata iubire e pentru mihaitza...

                Comment


                • #23
                  Asa deci Cristi .. pai daca asta e parerea poporului eu renunt la functia de organizator si fac cinste ca sunt baiat valabil ..
                  Acu trecand la treburi mai serioase .. felicitari pt Bidepa .. cine stie .. poate intr-o zi o sa ajunga el organizator .. si ca sa il lamuresc si pe BZN .. nu abdic .. dar e nevoie de cineva sa se ocupe si de forum si de intalniri cat timp eu nu pot ..
                  Acestea fiind spuse threadul se inchide !
                  Last edited by MihaitzaMCV; 16 September 2010, 18:53.

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google