Oferte De Locuri De Munca

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oferte De Locuri De Munca

    Sper ca nu supar niciun operator , dar m-am gandit ca este un lucru bun sa deschid acest thread mai ales ca este criza si mai ales ca am nevoie de un loc de munca. Apelez la voi , poate stiti sau ati auzit din intamplare la locurile voastre de munca locuri libere pentru studenti si nu numai , job-uri part time sau full time. Va rog sa ne anuntati si pe noi despre acest lucru mai ales ca stim cu totii cat de greu este in general in Romania dar mai ales pe timp de criza. Va multumim anticipat !
    Daca tot o calci... calc`o pana la fund

  • #2
    Foarte buna ideea .. cine poate sau stie unde sunt cei fara loc de munca se pot angaja sa posteze aici ! O sa fac threadul sticky .. ca mi se pare destul de important ..

    Comment


    • #3
      Daca gasiti ceva part-time , mai am 1 an de facultate si nu vreau full time momentan

      Comment


      • #4
        EU ma bag indiferent...full or part..tre sa gasesc ceva neaparat.

        Comment


        • #5
          nu superi pe nimeni dar cu ceva timp in urma am deschis un topic asemanator ,poate putin schimbata titulatura ......Bursa Locurilor De Munca.........., ce ma mira , cum de nu s-au sesizat moderatorii nostri.,si ca sa nu fiu off-topic , firma la care lucrez are nevoie de sofer profesionist, dar asta inseamna sa ai domiciliul in apropierea locatiei respective.adica in centru. bafta la toti cautatorii locurilor de munca , stiu pe pielea mea ce crunta ii situatia asta.
          http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

          Comment


          • #6
            Moderatorii nu au de ce sa se sesizeze , deoarece aceasta sectiune este dedicata strict prahovenilor .. aici se cauta locuri de munca in Prahova ..

            Comment


            • #7
              Si eu imi caut ceva part time ... care sa asigure un program flexibil in functie de programul de facultate (mentionez ca sunt ultimul an si am nevoie de intelegere din punctul asta de vedere) . Stiu sa citesc... sa scriu ... sa conduc ) Glumesc. Daca sunt ceva anunturi cu oferte va rugam sa postati aici.
              Daca tot o calci... calc`o pana la fund

              Comment


              • #8
                Chiar nu se gaseste nimeni sa ofere un loc de munca ?
                Najpa ...

                Comment


                • #9
                  singurele locuri de munca disponibile in orasul asta[fara spaga] sunt cele de vanzatoare ,si acestea pe bani putini.........6-800 ron.........si programul,,,.......NON STOP" daca se poate.BAFTA CELOR CE-SI CAUTA UN LOC DE MUNCA! si daca aud ceva va tin la curent.

                  Comment


                  • #10
                    este un targ de profil maine alaturi de UPG. cine este interesat.. am inteles ca o sa dureze cam 2 zile. in mare nu e cine stie ce..insa vorba aia..si daca nu incerceri?! aviz amatorilor.
                    si buna seara. o sa incerc sa scriu cu toate cele literele si punctele de rigoare cat sa nu mai deranjez cu prezenta pe cine stie ce ridicator in slavi al limbii noastre romanesti. multumesc.
                    p.s.: despre lipsa totala pe plan local si nu numai a unor locuri de munca stabile..si oarecum decente..cred ca stie toata lumea. toti cautam .. implicit eu. ..bafta si ..poate pica..cine stie?! in caz ca aud ceva ce normal!!! nu se incadreaza la cerintele personale..fiti siguri ca o sa va aduc la cunostiinta. multumesc pentru intelegere.
                    SIC CUNNECTANDO REM

                    Comment


                    • #11
                      Nimic nou ?!
                      Daca tot o calci... calc`o pana la fund

                      Comment


                      • #12
                        nimic din nefericire,dar incercati sa va faceti ceva cv'uri pe e-jobs,sau alte siteuri de specialitate,nu se stie de unde sare iepurele niciodata,si parerea mea este sa mergeti la toate interviurile chiar daca vi se pare dubios ce va pune sa faceti sau alte chestii,nu cred ca este o rusine sa muncesti,acum daca considerati ca se incearca sa se profite de pe urma voastra sau banii primiti sunt foarte putini pentru munca depusa si pentru profiturile aduse angajatorului atunci da nu va rupeti oasele degeaba,nu considerati ce am spus eu ca un sfat pentru ca la 20 de ani nu imi permit sa dau sfaturi si mai ales despre locurile de munca la 75% din oamenii de aici,in schimb din propria experienta va pot spune ca am o intelegere part-time cu cei de la Fan Courier Ploiesti de 2 ani si jumatate unde lucrez o zi - doua pe saptamana fiind platit la numarul de confirmari sau facturi(mai precis numarul de colete livrate),in ultimul an am fost chemat la destul de multe interviuri avand cv aplicate pe ejobs dar nu am gasit nimic mai bun raportand la durata de munca si salariu.Acum depinde si de programul vostru pentru ca pe mine facultatea m'a tinut in loc de 3 ori,3 posturi de agent vanzari la companii bune de constructii si produse alimentare la care nu am putut sa raman datorita programului la scoala. cine nu are id meu si doreste sa ii dau cateva adrese unde poate aplica sa ma caute la cosmiyn14@yahoo.com

                        Comment


                        • #13
                          Multumim Cosmin .. chiar ai dreptate ..

                          Comment


                          • #14
                            locuri de munca momentan-amgajari non-stop- se fac la mine la vodafone.
                            Salariul pleaca de la 850 ron in mana baza,posibilitate full/part cv-ul se depune pe net sau la sediul de langa hipodrom jos la receptie.

                            se cere sa ai minim bacul cunostinte de limba engleza si sa sti sa umbli cu un calculator,de restul se ocupa ei(traininguri pe specializare pe de-a moaca)

                            Comment


                            • #15
                              Daca vreti va pot depune cd la PG urlati, diferite joburi de la operatori electricieni , automatist,
                              baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google