Intalnire Aniversara in data de 27.11.2011 - Logan Club Ploiesti Face 4 Ani !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mersi PiciuX ... dar mi-e sa nu fie faza aceea gen : toti vorbiti intre voi ca doar va cunoasteti intre voi si eu sa ma uit ca popa la voi )

    Comment


    • lasa maf1688 daca e ceva vorbim amandoi))...ca si eu vin pentru prima data....dar din cate am vazut pe forum nu cred ca se va intampla asta ...
      Last edited by Cristyano; 26 November 2011, 20:33.

      Comment


      • vai ce parere aveti voi despre membrii mai vechi
        prima data si eu m-am dus cu oarece strangere de inima dar am fost primit mult mai frumos decat ma asteptam... recomand LC Ploiesti
        Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

        Comment


        • cu acelasi gand m am dus si eu la prima intalnire LCP, insa mi-am schimbat impresia imediat ce am ajuns si i-am cunoscut,oameni foarte de treaba n-aveti de ce sa va faceti griji,sper sa reusesc sa ajung maine,numai bine!

          Comment


          • hiuuhhh ... ma simt mai bine acum ... Cristyano atunci inseamna k putem sa mergem linistit acolo ;)) ... Cristyano daca e sa vorbim pe mess ca sa mergem amandoi odata ) : maf_ 1688
            Last edited by maf1688; 26 November 2011, 20:59.

            Comment


            • Eu la ora 16.00 sunt prezent la Marea Aniversare ! Sper sa veniti cat mai multi ca ne ajuta si vremea anul asta

              Comment


              • [COLOR="royalblue"]este timp frumos, soarele va fi si el prezent la intalnirea de 4 ani, vom fi si noi prezenti.

                Comment


                • ora 4 , aniversarea de 4 ani ) hai sa umplem parcarilea alea 2 ) ... stiu visez cam mult ) , dar cum ar fi fost sa vezi k nu mai era loc nici sa treci ?? )

                  Comment


                  • astazi aduc..si noua sigla a clublului..sper sa va placa..am municit o noapte intreaga la concept..si sper sa produsul" finit o sa fie pe placul tuturor..!!
                    apropo mihaitza`..de ajungi ..poate ti faci pomana si cu farurile alea..;) ..asa ca si fapt divers..si bineinteles..daca mai este valabila..oferta"!! apreciez.. . cya` there! ;)
                    SIC CUNNECTANDO REM

                    Comment


                    • Vreau sa va multumesc la toti pentru prezenta de azi !
                      Felicitari castigatorilor si multumiri sponsorilor nostri !

                      Comment


                      • a fost fain felicitari posesorilor de premii si la cat mai multi membrii
                        vopsitorie preturi bune

                        Comment


                        • multumim sonsorilor pentru cadouri, ii salutam pe noii membrii si foto le gasiti pe sectiunea intalniri. dar nu cred ca am timp in seara asta !
                          Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                          Comment


                          • mersi mihaitza ... saptamana viitoare ma prezint in spalatorie ...multumim sponsorilor si bineinteles celor prezenti

                            Comment


                            • multumiri tuturor celor ce s-au implicat in acordarea premiilot/tombola etc. se pare ca suntem pe drumul cel bun[membri noi, premii, etc]!LA MULTI ANI L.C.P.!

                              Comment


                              • Originally posted by Cristyano View Post
                                lasa maf1688 daca e ceva vorbim amandoi))...ca si eu vin pentru prima data....dar din cate am vazut pe forum nu cred ca se va intampla asta ...
                                Cum o fost asa de "first time" ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google