Intalnire Aniversara in data de 27.11.2011 - Logan Club Ploiesti Face 4 Ani !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A fost bine......m-am simtit ok.....o sa incerc sa fiu prezent cat mai des...

    La multzi ani LCP!!

    Comment


    • Mishu , a fost chiar bine , cu toate k am inghetat toti pe acolo ) , i-am facut in ciuda frigului :P

      Comment


      • Mie imi pare rau ca a trebuit sa plec asa de devreme..dar macar am trecut sa va salut
        Logan. Dacia Logan

        Comment


        • Multumim sponsorilor..si cei stiuti..si cei nestiuti ;)!!? ..la multi ani L.C.P. si ...la mai multe cele..evenimente..gen..?! poate vorba lui domn tutzache...cu o fiarta"..ceva..)?!?! si cu multe craciunite ;) cu cadouri" multe sub brad..;)!! oricum..nu e timpul pierdut.. O zi frumoasa sa aveti ..si asteptam materialele..!!!
          p.s.: cred ca o sa incarc azi maine si sigla..si cine e mai ..in domeniu" sa o retuseze..conform..cu parerile..de bine sau nu..ale membrilor..sau celor care vor sa se implice in proiect.
          SIC CUNNECTANDO REM

          Comment


          • Hai Cristi cu videoclipurile filmate .. ca abia astept sa vad ce a iesit

            Comment


            • asteptam mihaitza :P

              Comment


              • https://accounts.google.com/VE?c=CIj...u5-3N0DI&hl=ro . Aici este inregistrarea video. intr-un final am reusit sa-mi creez contul pe tube si sa urc filmarea. Anivesare Logan Club Ploiesti[4 ani]-este denumirea filmuletului.

                http://youtu.be/_Yxmp1hZLI4 poate adresa asta merge mai bine?
                Last edited by cristiancorbu; 1 December 2011, 03:57. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • multumim domnu

                  Comment


                  • vazut filmuletu
                    multumi mister,a iesit frumos

                    Comment


                    • nice movie, dar era bine si un mars cu loganurile, mai pe seare.

                      Comment


                      • asa s-a vrut dar la cat se lasase de frig daca plecau nu-i mai opreai )
                        Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                        Comment


                        • trebuia sa ne luam stegulete tricolore si sa facem marsul astazi de ziua nationala.

                          Comment


                          • era buna ideea , dar trebuia stabilit de duminica :P

                            Comment


                            • La Multi Ani Romanilor !!!!

                              Frumos filmuletul .. dar baga-i si tu o melodie pe fundal .. "Romaneste" a lui BUG Mafia ar suna bine
                              Last edited by MihaitzaMCV; 1 December 2011, 19:07. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • La multi ani tuturor romanilor posesori de Golan si nu numai !!!!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google