Intalnirea regionala de la Brasov 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    eu din pacate nu pot sa merg pentru ca sunt de servici ...asa ca va urez de pe acum distractie placuta ...
    Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
    Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
    Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

    Comment


    • #62
      dim pacate nu pot sa mai merg la brasov mi-a cedat ambreaju care ma ia si pe mine ca pasager ?
      vopsitorie preturi bune

      Comment


      • #63
        daca i s-a stricat masina lui sli inseamna ca si eu am nevoie de cineva sa ma ia
        mai sunt locuri ?

        Comment


        • #64
          lenuta bolnava.STOP crapat clapeta acceleratie,STOP , as ca io nu cred ca vin ,SPOT. incerc resuscitare STOP. dar ia nimica STOP STOP STOP

          sli_waz loveste din nou
          baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

          Comment


          • #65
            parca avea Mihaitza duba....ne bagam toti in duba si mergem ))

            Comment


            • #66
              e o boala la noi in club eu incerc so resuscitez daca e gata pana viner e bn daca nu asta e vin cu un opel la logan club bidepa sa imi dai un stiker cu logan club sa il pun pe opel
              vopsitorie preturi bune

              Comment


              • #67
                ce sa faci ma ambreiaju pana vineri),inainte sa spui k e discul,verifica cablul.....si data viitoare ia un bmw pt cerculete....
                TPN`u fuge nimeni nu`l ajunge

                Comment


                • #68
                  Mihaitza mai ai locu` ala liber ?

                  Comment


                  • #69
                    Sorry .. am masina plina .. Cry am io dubele alea , dar sunt cu 3 locuri .. nu sunt de calatori ) ..

                    Comment


                    • #70
                      nu conteaza..stam in spate...punem o masutza intre noi .. facem o tabla un sah...sa treaca timpu pana la brasov ))

                      Comment


                      • #71
                        vin cu o vste buna masina e in servis se lucreaza la ea dar nu va fi prezenta la regionala ci un opel astra f ph 18 ats asa ca misu esti pasager si tpn si eu
                        vopsitorie preturi bune

                        Comment


                        • #72
                          daca pe ultima suta reusesc sa ajung si eu? trebuie anuntat ceva sigur?sunt primit sau nu in locatie?

                          Comment


                          • #73
                            Cred ca da .. eu nu am anuntat pe nici o lista ca ma duc .. dar am vorbit cu Sebi si cu Liviu .. deci nu cred ca vor fi probleme ..

                            Comment


                            • #74
                              sa inteleg ca pana acum merg doar 2-3 masini dintre care doar un logan? daca nu lucrez simbata ma straduiesc sa vin... mersi mihaita!

                              Comment


                              • #75
                                Sa speram la o vremeee buna!!!!
                                Last edited by MihaitzaMCV; 3 March 2011, 13:56. Reason: Automerged Doublepost
                                TPN`u fuge nimeni nu`l ajunge

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google