Cafenea Ploiesteana !! Program Non-Stop :D

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • e cineva interesat de un apple 3g 16 gb??

    Comment


    • La cati bani Cristi ?

      Zi si tu un pret ..
      Si apropo .. ma intreb daca am putea sa facem si noi o chestie frumoasa .. adica .. daca am putea sa strangem de la fiecare membru cate 50 ron , iar de banii stransi sa cumparam niste mancare si dulciuri ( ceva de genul asta ) pt un orfelinat .. eu zic ca ar fi frumos din partea noastra ..
      Acum astept sa vedem reactiile voastre ..
      Last edited by MihaitzaMCV; 22 November 2010, 19:24. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • 60CRY, ce bani iPhone-ul ? Ca sa stiu daca ma zgarii pe ochi ca mi-am luat 3G 8GB ! ;)

        Comment


        • Originally posted by MihaitzaMCV View Post
          La cati bani Cristi ?

          Zi si tu un pret ..
          Si apropo .. ma intreb daca am putea sa facem si noi o chestie frumoasa .. adica .. daca am putea sa strangem de la fiecare membru cate 50 ron , iar de banii stransi sa cumparam niste mancare si dulciuri ( ceva de genul asta ) pt un orfelinat .. eu zic ca ar fi frumos din partea noastra ..
          Acum astept sa vedem reactiile voastre ..
          Man pe prafurile astea cand ai un salariu de 900 lei nu cred ca iti convine sa dai 50 lei aiurea....eu unu chiar nu mai dispun de cheltuieli inutile, de abia imi ajunge pentru mine, de banii astia bag gaz de 30 lei si mai mananc si o pizza la sinaia de restu de 20 lei ramasi . Eu unu mi-am expus parerea, de altii nu zic nimic, fiecare dupa posibilitati.

          Comment


          • @mihaitza daca esti interesat vorbeste cu sysu...am inteles ca pe la 11 mil...pretul nu e batut in cuie...baiatu negociaza...care sunteti interesat eu va dau nr de telefon si va descurcati mai departe

            Comment


            • de banii aia iti iei un htc hd de moare veta!! opinia mea..!!;)

              @MihaitzaMCV mai bine ..zic eu ..ca am strange frumusel de la toti si niste jucarii ..stiu eu ..alte cele..daca tot e.. ar fi intr-adevar o idee super..problema insa care se ridica la fileu"..cam naspa ales momentul..!?)) ... da ..o sa vina craciunul..insa..puii mei..la praful care este".. vedem.. insa..ca si alternativa..n ar fi o idee rea zic eu../?! nu? bineeee..cine ar avea si hainute..si alte cele..care nu mai sunt de folos..sau alte cele..presupun ca sunt bine venite..!! vedem oricum...;)... era bine daca se si mediatiza cumva chestia asta.... dar..vorba aia..sa nu intrecem limita!!!! vedem..discutam..propunem si ..ce o iesi..!!nu?;)
              Last edited by neoreal; 26 November 2010, 14:01. Reason: Automerged Doublepost
              SIC CUNNECTANDO REM

              Comment


              • salutare din nou,nu stiu daca a aflat cineva dar o sa spun eu,cariera mea in logan club o sa cam ia sfarsit.
                masina o sa fie in continuare,bine sanatoasa intr-un garaj dar eu o sa o mai conduc maxim 1 luna pe an.
                o sa plec pt 6 ani in rusia la o bursa de studii,revin cu prezenta atunci cabd ma intorc,in club,intre-timp va doresc multa sanatate si spor in romanica noastra cacacioasa,poate poate o sa revina lucrurile in bine si aici

                Comment


                • mult noroc acolo!!

                  Comment


                  • vand chederul care vine de jur imprejur la motor. pret 30lei!

                    Comment


                    • O poza ceva .. ca eu unul chiar nu imi dau seama care e ..

                      Comment


                      • daca nu ma insel mihaitsa,este vorba de chederul ala care se baga pe marginea din partea superioara a motorului,acolo unde este grila aia de trage aer aeroterma si pe unde se pune lichid pentru spalare parbriz,mai jos un pic se aseaza chederul asta,cred ca pe el se inchide capota in partea dinspre parbriz.

                        Comment


                        • sigur nu e ala cosmine...cred ca zice de chederul care vine deasupra aripilor si in zona unde se deschide capoda...acum la noi lipseste cu desavarsire

                          Comment


                          • Originally posted by Dreamer View Post
                            daca nu ma insel mihaitsa,este vorba de chederul ala care se baga pe marginea din partea superioara a motorului,acolo unde este grila aia de trage aer aeroterma si pe unde se pune lichid pentru spalare parbriz,mai jos un pic se aseaza chederul asta,cred ca pe el se inchide capota in partea dinspre parbriz.
                            o descriere mai buna de atat nu puteam nici eu sa fac. o poza cu partile in care vine acest cheder. o poza cu cel care il am eu mai tarziu putin. ideea este ca nu mai intra praf la motor si alte mizerii.
                            Attached Files

                            Comment


                            • Daca il aduci duminica la intalnire poate il iau eu daca e in regula ..

                              Comment


                              • Vand bara de MCV fata-pret si poze pe forum logan Pucioasa

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google