Cafenea Ploiesteana !! Program Non-Stop :D

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pana la urma si sudura e buna..la directie nu te joci ca e vorba de siguranta dar la evacuare zic ca merita incercat..poate e treaba si merge fara sa mai o schimbi....intai intereseaza-te bine sa nu arunci cu banii aiurea.

    Comment


    • Multumuesc mult baieti .. sper sa nu fie nevoie sa apelez la voi .. oricum tre` sa fac cinste .. ca sa fiu sigur ca ma primiti )
      @BZN - mai bine dau un ban si o fac cum trebuie , decat sa umblu cu carpeli ..
      Last edited by MihaitzaMCV; 23 September 2010, 17:47.

      Comment


      • numai la cielo merg carpelile mah )
        fara linkuri externe

        Comment


        • BZN-ule ! Te-am vazut ieri dupa-amiaza in sud ! Te duceai pe pod si nu mi-ai dat prioritate pe trecere )

          Comment


          • Originally posted by cs16_marius View Post
            BZN-ule ! Te-am vazut ieri dupa-amiaza in sud ! Te duceai pe pod si nu mi-ai dat prioritate pe trecere )
            Scuza-ma) bine ca ai scapat necalcat)..glumesc...cine stie poate ma grabeam....cred ca era in jur de ora 6-6.30 asa

            Originally posted by Zycu View Post
            numai la cielo merg carpelile mah )
            mai nou la logan cand iti pui evacuare dubla pui la teava tampoane de dacie cu platbanda sudata)...treaba asta e la tine si nu ma contrazice) ca stii ca asa e..deci nu mai vb...sa nu mai ziceam la baietii de snurul cu care deschizi capota:P
            Last edited by ALEX_BZN; 23 September 2010, 16:54. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • lol u nu ai nici tampoane dalea ai curele )))
              fara linkuri externe

              Comment


              • cel putin curelele sau tampoanele de la tobe nu se vad pe cand snurul ala de la capota se vede... )))))
                http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

                Comment


                • Mai va intepati ma mult ??

                  Comment


                  • si apropo dumnu' Mihaita aveti o sotie foarte serioasa la volan
                    i-am facut azi pe la blejoi semn cu farurile si nimic.
                    oricum credeam ca esti tu si cand am trecut pe langa masina am vazut cine conduce
                    Nu ca ar fi prima data cand ma tin scai de cate un logan din club si la un moment dat ma vad injurat de cate un parinte al unuia dintre voi. EX: myr_ul alb sau JICU
                    http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

                    Comment


                    • Originally posted by mirita adrian View Post
                      cel putin curelele sau tampoanele de la tobe nu se vad pe cand snurul ala de la capota se vede... )))))
                      foarte amunzant
                      fara linkuri externe

                      Comment


                      • mi am patit o si eu..)) ..aia e.!! se mai intampla!???
                        SIC CUNNECTANDO REM

                        Comment


                        • Originally posted by mirita adrian View Post
                          si apropo dumnu' Mihaita aveti o sotie foarte serioasa la volan
                          i-am facut azi pe la blejoi semn cu farurile si nimic.
                          oricum credeam ca esti tu si cand am trecut pe langa masina am vazut cine conduce
                          Nu ca ar fi prima data cand ma tin scai de cate un logan din club si la un moment dat ma vad injurat de cate un parinte al unuia dintre voi. EX: myr_ul alb sau JICU
                          treaba cu Myr-u alb am patit-o si eu...erau veteranii amadoi se plibau si eu in coasta lor flash-uri si clacsoane)) si apoi vad ca mustacea cineva la volan..da-i talpa si fugi)
                          PS: incepi sa te dai de gol ca te tii dupa nevasta lu mihaitza))

                          Comment


                          • Originally posted by Zycu View Post
                            lol u nu ai nici tampoane dalea ai curele )))
                            e treaba cu curelele mah) mai am o rola langa toba) si de aia am pus curea sa aiba ce sa invarta

                            Comment


                            • Baieti scot la vanzare kitt-ul de diagoza pentru loganas si nu numai ...nu vreti sa aveti si voi propriul kitt al clubului ? asta ca sa nu mai dati cate 80 ron la fiecare diagnoza ;)

                              Eftin domle ..eftin )

                              Comment


                              • ATENTIEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!
                                Am cea mai proasta veste (pentru mine): farurile DAYLINE au inceput sa scoate fum si cred ca in curand se vor aprinde. scot fum mai rau ca un trabant
                                asa ca de azi MYR-ul are farurile vechi. Asta e
                                asa ca cei ce le vor pe masina proprie sa se mai gandeasca putin
                                http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google