Cafenea Ploiesteana !! Program Non-Stop :D

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stie cineva vreun tapiter in ploiesti ?? sunt curios cat ar costa sa imbrac scuanele in piele ..

    Comment


    • acum cam un an de zile am auzit eu de la un coleg cum ca ar fi un service de genu asta undeva pe 23 august sau prin zona,si iti imbraca scaunele asa dar nu era piele,imitatie banuiesc,si in jur de 2 mil era pretu.

      Comment


      • hhhhhmm .. pai am dat 240 ron pe husele astea care le am .. si pe net am gasit piele de alcantara + manopera vreo 450 euro cu tva .. nu vreau nici sa imi fac panarama ..

        Comment


        • e un atelier care face asa ceva
          pe elena doamna colt cu victoria [asa era reclama] undeva la 1000 ron pentru un logan
          baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

          Comment


          • Eu o sa incerc sa fac itp-ul pe bune,sa vad ce are masina,daca nu mere,incercam varianta 2.Stopuri normale am eu,ca le-am schimbat si le-am pastrat pe cele vechi,asa ca pot sa le imprumut,dar pentru Mihai nu sunt bune ca sunt de diesel!

            Comment


            • nu prea se potrivesc stopurile de pe berlina pe mcv'ul lu' mihai

              Comment


              • revizia de 3 ani: poliserv sau ipso?

                Comment


                • eu am facut-o la ipso...masina avea 25000 km si pe langa ulei si filtre domnii de acolo au zis ca trebuie sa schimb si bujiile si placutele si m-a dus cam 800 lei cu tot cu reducere... dar probabil reducerea era de maxim 1%

                  Comment


                  • bujiile le-am schimbat anul trecut. Am facut programare la poliserv (acolo le-am facut si pe primele 2 revizii). Sa vad cat m-o costa..

                    Comment


                    • Eu unul optez pt poliserv .. am avut nevoie de ceva sa cumpar si la poliserv am iesit mai ieftin cu 120 ron ..

                      Si apropo ..bog_82_ABO .. poate apari si tu pe la vreo intalnire .. e suc pe gratis .. in limita stocului disponibil :P
                      Last edited by MihaitzaMCV; 1 February 2010, 17:25. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Baieti eu in martie trebuie sa fac revizia de 1 an si ma gandeam sa ma duc la IATSA campina ? Ce credeti e ok ?

                        Comment


                        • Originally posted by MihaitzaMCV View Post
                          Eu unul optez pt poliserv .. am avut nevoie de ceva sa cumpar si la poliserv am iesit mai ieftin cu 120 ron ..

                          Si apropo ..bog_82_ABO .. poate apari si tu pe la vreo intalnire .. e suc pe gratis .. in limita stocului disponibil :P

                          nu prea imi permite timpul...la sfarsit de saptamana foarte rar raman in Ploiesti

                          Comment


                          • Eu am fost decat de 2 ori la poliserv si nu mia placut ca nu m-au lasat sa stau langa masina..."norocul meu" a fost ca cunosc pe un tehnician de acolo si ala ma bagat in service langa masina...acum toate reviiziile eu le fac la Campina si sunt foarte multumit de ei;)

                            Comment


                            • am si eu o intrebare... la cantaretul meu am iesire auxiliara.. gasesc vreun adaptor ceva sa aibe intr-un cap mufa jack 3,5 si in celalalt cap usb??? sau exista asa ceva??

                              Comment


                              • vei sa bagi muzica prin usb
                                vopsitorie preturi bune

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google