Cafenea Ploiesteana !! Program Non-Stop :D

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da..e mai usor asa .. decat sa fac atatea cd uri

    Comment


    • pai aia e iesire nu cred ca merge sa introduci informatii
      vopsitorie preturi bune

      Comment


      • Baieti ma gandeam sa-mi schimb si eu boxele pe fata tot cu unele pe 13 si nu stiu pe care sa le aleg ..

        / difuzoare coaxiale, 2 cai diametru: 13 cm, tweeter 16 mm putere: 50W RMS / 80W max raspuns in frecventa: 60 - 20.000 Hz sensibilitate: 92 dB (1W/1m) crossover integrat HP 6 dB

        / difuzoare auto triaxiale (3 cai) diametru difuzor: 13 cm putere RMS: 75 W putere maxima: 150 W impedanta: 4 Ohmi adancime de instalare: 54 mm magnet din Feerita si con din PP //

        /difuzoare coaxiale cu 3 cai/diametru: 13cm/putere RMS: 25W/putere Max: 120W/impedanta: 4Ohm/SPL: 91dB/raspuns in frecventa: 40Hz - 26KHz/ body { background: #FFF; }

        /difuzoare coaxiale 2 cai /diametru: 13cm /putere RMS: 50W /putere Max: 200W /impedanta: 4Ohm /SPL: 91.5dB /raspuns in frecventa: 55Hz - 22KHz /diametru tweeter: 13mm /con din polipropilena /bobina di


        Undeva la 150 maxim 200 ron .. Ce imi puteti recomanda?

        Comment


        • acum depinde si ce player ai.. unul normal da cam 23W-25W rms nu 50 cat scrie pe el .. http://www.be-loud.ro/produse/Difuzo...ark_Power_213/ cu tweeter independent ... 180 ron + 20 transportul ... eu asa ceva o sa imi pun dar pe 16.5 cm ... sunt destul de bune si cele alese de tine dar te-as sfatui sa iei ceva cu tweeter independent

          Comment


          • Originally posted by 60CRY View Post
            am si eu o intrebare... la cantaretul meu am iesire auxiliara.. gasesc vreun adaptor ceva sa aibe intr-un cap mufa jack 3,5 si in celalalt cap usb??? sau exista asa ceva??
            Din cate stiu eu,pe acolo poti baga un alt player,gen,mp3 player,ipod,etc. si sa folosesti payer-ul masinii ca amplif si sa auzi sunetul in boxe.Alta varianta ar fi un modulator fm.

            Comment


            • mai mi-a zis cineva ideea ta....modulator am avut pana sa schimb playerul..ca aveam cu caseta si nu imi place ca nu se aude clar .. ms oricum

              Comment


              • cat se ia de montat boxele in service are cineva idee?

                Comment


                • Originally posted by 60CRY View Post
                  acum depinde si ce player ai.. unul normal da cam 23W-25W rms nu 50 cat scrie pe el .. http://www.be-loud.ro/produse/Difuzo...ark_Power_213/ cu tweeter independent ... 180 ron + 20 transportul ... eu asa ceva o sa imi pun dar pe 16.5 cm ... sunt destul de bune si cele alese de tine dar te-as sfatui sa iei ceva cu tweeter independent
                  Am un sony - gt24

                  Comment


                  • incearca alpine
                    vopsitorie preturi bune

                    Comment


                    • Stie cineva cat costa sa bagi masina pe tester???

                      Comment


                      • ~150 ron depinde de service

                        Comment


                        • salutare Ploiesti! cand? maine fiind sambata ia veniti intrun raid si la Bucuresti-Polivalenta la ora 15:00, faceti-ne o surpriza, sigur o sa fim peste 100. ganditi-va!
                          lipsa text

                          Comment


                          • @60CRY cum vrei tu sa bagi muzica nu se poate.Daca este iesire auxiliara pe acolo nu poate intra nimic (ca de aia este iesire) si daca ai intrare auxiliara trebuie sa ai o sursa de muzica, orice mp3 player

                            Comment


                            • ok am inteles ...

                              eu ma gandeam ca sursa aia de muzica ar putea fi un stick in loc de mp3 player ... asta e ... multumesc oricum
                              Last edited by PiciuX; 7 February 2010, 15:12.

                              Comment


                              • Originally posted by Bleizer View Post
                                salutare Ploiesti! cand? maine fiind sambata ia veniti intrun raid si la Bucuresti-Polivalenta la ora 15:00, faceti-ne o surpriza, sigur o sa fim peste 100. ganditi-va!
                                O sa fim 100 cu tot cu caine, copaci si eventual mai punem la socoteala si rotile de rezerva...

                                Bleizer nu pune oamenii pe drum degeaba... nu am fost niciodata 100 si nici nu o sa fim... abia am venit 45 cand au venit cei de la Autoexpert sa faca poze...

                                Baieti... nu luati in serios... omul glumea.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google