Cafenea Ploiesteana !! Program Non-Stop :D

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • datil afara frate ca nu are logan )) cf gicane ai facut cont shi aici , nu mai scap de u pe nicaieri ))
    fara linkuri externe

    Comment


    • Am vb cu Mihaitza pe mess..am lamurit treaba..eu nu am intrat aici cu chef de cearta sau glume proaste....afirmatia ca sunt cautat de garda am mai auzit-o la cineva si ma macina....eram curios daca afirmatia lui Razvan e fondata....nu am vrut sa deranjez sau sa ma cert..daia l-am rugat daca e adevarat ce zice sa imi spuna din ce surse stie....inca o data imi cer scuze daca am deranjat pe cineva....ast un rasp si sper sa ramanem prieteni..la intalnirea club logan o sa aveti si un cielo daca vreti sa ma primiti si o sa pot si eu veni.
      Nu ma umflu..nu sufar de masina mea ca nu am de ce....tot 4 roti si covrig sa invart de el are...
      vorbim...ciao.

      Comment


      • hmm daca chiar te'ar cauta garda crezi ca nu te'ar gasi?ce naiba cred ca majoritatea ne'am dat cel putin odata la o liniuta pe strazi.nu cred ca deranjeaza pe nimeni ca ai intrat pe forum pentru ca nu esti singurul user care nu poseda logan,eu unu astept sa te cunosc la prima intalnire logan club pentru ca ne vedem prin oras ,pe la sala,pe la upg de prea multe ori si parca e pacat sa nu ne salutam

        Comment


        • Te asteptam cu placere Alex la intalniri .. sa imi lasi te rog nr tau de tle pe pm .. ca sa itit trimit si tie mesaje cand sunt intalnirile clubului !

          Comment


          • bine ai venit printre loganisti alex

            Comment


            • stiu man...ai dreptate dar si tu ai fi curios in locul meu..iti spun sigur.
              Last edited by MihaitzaMCV; 7 March 2010, 21:56.

              Comment


              • @alex_bzn stai linistit ca nu esti tu singurul care te dai...sunt doar niste vorbe ... acum ce ar trebui sa facem? sa nu mai iesim cu masinile din curte? nu cred

                Comment


                • gicane sunt fanul tau nr 1 ))
                  Last edited by MihaitzaMCV; 7 March 2010, 21:52.
                  fara linkuri externe

                  Comment


                  • Va rog sa nu mai vorbiti de curse ilegale .. doar de liniute facute din placere .. deoarece userul bog_82_ABO a raportat 3 posturi la verzi ca i se pare deplasat ca pe forumul nostru se discuta de curse ilegale !!
                    Eu un singur sfat ii dau lui bog_82_ABO .. decat sa stea in fata calculatorului si sa sifoneze pe altii , mai bine sa vina la cate o intalnire a clubului !
                    Eu unul sunt de mai bine de un an in clubul asta si nu l-am vazut macar la o intalnire !!!
                    Eventualele posturi despre curse ilegale vor fi sterse !!
                    Dar nu si cele despre liniute !!

                    Comment


                    • zycule pune si tu niste poze cu masina sa o admiram si noi..sau vino la o intalnire

                      Comment


                      • pai nu sunt ilegale man....ce a zis cineva ceva de curse ilegale..in fine e belea rau loganu lui zycu..evacuarea isi face toata treaba....e misto ce sa mai..dai un ban si stii ca nu il mai ai))

                        astazi sper sa ia zycu barile de la vopsit..sunt tare curios..hai nebune cu alea odata sa spargem gura targului
                        Last edited by ALEX_BZN; 8 March 2010, 19:02. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Pt Doritori

                          activare calc bord orice model preturi bune rep. injectoare

                          Comment


                          • Baga niste preturi

                            Comment


                            • Acu incerc sa pun poze cry nush dak reusesc k imi da o eroare . Gicane nu am luat barile mai am de asteptat )) sper k maine oricum nu ma grabesc k e vremea asta naspa
                              Attached Files
                              fara linkuri externe

                              Comment


                              • Inca doua k nu au mers din prima , masina nu e terminata mai am cv de lucru la ea
                                Attached Files
                                fara linkuri externe

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google