Cafenea Ploiesteana !! Program Non-Stop :D

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Astazi mi-am activat si eu functiile la CB :
    Kilometraj total (km)
    2.Kilometraj partial (km)
    3.Carburant consumat de la ultima resetare (litri)
    4.Consumul mediu de carburant calculat de la ultima resetare (l/100km)
    6.Autonomie estimata cu carburantul ramas (km)
    7.Distanta parcursa de la ultima resetare (km)
    8.Viteza medie de la ultima resetare (km/h)

    le-am facut la un baiat din bucuresti.totul a fost ok.acum e in teste sa vedem cat consum ce si cum
    Pret: 150 ron cu tot cu maneta.

    Comment


    • Stie cineva de unde pot lua si eu rovinieta , nu de alta dar nu vreau sa ma plimb de la o benzinarie la alta si sa nu gasesc .. spuneti-mi si mie un loc sigur unde gasesc . Mersi

      Comment


      • te duci la administratia drumurilor publice .direct la centru si iti iei .e si mai ieftin.sediul e :pana in liceiul mihai viteazul faci dreapta si unde se bifurca drumul e cladirea din centru te duci la subsol.si iti iei.

        Comment


        • Oki mersi frumos , am sa dau maine o fuga pana acolo , imi trebuie ceva acte de la masina ? sau doar talonu si buletinu ?

          Comment


          • numai talonu' iti trebuie,si dupa ce o cumperi de acolo sa imi spui si mie cat a costat ca sunt curios,eu am dat pe a mea de la benzinarie 111.61
            Last edited by Dreamer; 7 April 2009, 19:44.

            Comment


            • Maine ma duc acolo . mersi frumos

              Comment


              • Eu am luat-o de la Petrom, 118 lei si iti trebuie doar talonul.
                sigpic

                Comment


                • mai ieftina a mea la Rompetrol....

                  Comment


                  • Distrat nu ai primit V-ul inapoi ? dc zici asa cu jumatate de gura ? In loc sa te bucuri!

                    Comment


                    • Finalizare lista stickere !!!

                      As vrea ca pana sambata la intalnire sa finalizam si lista cu stickerele si sa strangem bani ca sa putem da comanda.


                      1. Dreamer
                      2. Distrat 2 seturi
                      3. PeRuZzI
                      4. Piciu
                      5. mirita adrian
                      6. h3ll.devil

                      Sa inteleg ca doar 7 seturi ? Oricum eu o sa iau mai multe ca sunt foarte sigur ca dupa ce vom comanda o sa mai vreti multi. Asa ca mai bine sa am.
                      MAI TRECETI-VA PE LISTA CARE MAI DORITI !!!!!
                      sigpic

                      Comment


                      • Eu nu o sa ajung sambata la intalnire .. dar vreau stikere-le ..

                        Am dat pe rovinieta 118.70 lei
                        Last edited by PeRuZzI; 8 April 2009, 15:00. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • ok peruzzi mersi ca mi'ai potolit curiozitateasi in legatura cu intalnirea de sambata cred k o sa ajung ceva mai tarziu pentru k am ceva de rezolvat,o sa plec din ploiesti cel mai devreme la 14:00 dar trebuie sa fiu innapoi la 7...in concluzie sper sa nu se complice lucrurile si sa pot ajunge la intalnire

                          Comment


                          • Vreau si eu! Ma bag in lista acum dar nu pot sa vin la intalnire, cred ca o sa te sun eu GMC si o sa ne intalnim. OK? Am si eu o intrebare cine le pune? Eu nu cred ca am mana buna!
                            1. Dreamer
                            2. Distrat 2 seturi
                            3. PeRuZzI
                            4. Piciu
                            5. mirita adrian
                            6. h3ll.devil
                            7.panaet PH-09-BHK

                            Comment


                            • o sa aplic STIKERELE eu si abu ....daca vreti .....Am mai pus si au fost multumiti baietii..cum vreti fiecare .

                              Comment


                              • azi noapte era sa ma ia radar-ul la gara de sud )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google