Cafenea Ploiesteana !! Program Non-Stop :D

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Nu ne uitam...belea cauciuce , o gramada de bani din cate stiu...si eu tre sa le pun pe alea de vara...michelin energy )
    1 point 6 litre 8 vsigpic

    Comment


    • #92
      Dreamer Dreamer dar cred ca toti v-ati imaginat imediat cum ar fi la urmatoarea intalnire sa aveti loganele pline de fete imbracate sumar,dar probabil ca tot prafu' o sa se aseze pe masini in loc de fete )

      Comment


      • #93
        pai atunci te asteptam la viitoarea intalnire ;)

        Comment


        • #94
          Dau cu carpa nu las niciodata prafu sa se aseze pe....masina )
          1 point 6 litre 8 vsigpic

          Comment


          • #95
            cit costa amindoua? as vrea si eu stickere. LA POLISERV ESTE JALE VA SPUN EU,PENTRU UN PANOU SPATE ,CAPOTA SI BARA AM STAT TREI SAPTAMANI ,S-A LUCRAT JALNIC ,A TREBUIT SA VOPSESC SI CAPOTA FATA CA AU SCAPAT DILUANT PE EA ,NU MAI VB DE ZGIRIETURI ,ETC ,NU AM CUVINTE PENTRU CEI DE ACOLO,CRED CA O FACEAM MAI BINE IN CURTE

            Comment


            • #96
              probabil se aseara prafu ...DAR IN VITRINA si nu pe masini ;) Mersi dreamster ! Caucioacele sunt de vanzare ......2 bulioane amandoua si is TOYO TIRES ...Au facturile si codurile la ele pe interior lipite :P

              DREAMEA SI DREAMSTER ....Am promis fete ? DA .....nu de tata asta ...dar urmeaza sa aveti si fete !!! Si nu imbracate sumar ....foarte sumareanu :P

              am un bun prieten HORIA MOGA ....se ocupa cu realizari de pictoriala (POZE) PTR COPERTILE REVISTELOR si el are casa de moda......asa ca nu e greu sa ne urcam ceva fetitze pe masina .....se rezolva cu cateva telefoane si o cinste baiatului ......un suculetz la fete ...si avem poze ...EU AM ..

              Atentie ...am vorbit cu MODELELE si au zis k onorariu este de 200 Ron pentru o sedinta foto de o zi ...daca sunteti de acord ....poze puteti primi de la mine cu ele mai mult dezbracate !!! ar fi fost super sa le luam la paltinu cand vin si bucurestenii si Brasovenii sa facem poze NOI cu fetele sus pe masini .....Ce ziceti?
              Last edited by PH-16-GMC; 2 April 2009, 21:00. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • #97
                Pretul unui set de stickere este de 5 lei si contine "LOGAN" rosu si "CLUB" alb pentru parbriz si "www.loganclub .ro" , scris de mana, in jur de 20 cm marime, pentru luneta in colt, dreapta jos, am mai zis treaba asta.
                Vad ca apar membri noi printre noi. E de bine



                ps: milibey, mikinen2005 :Sunteti asteptati si bine veniti la intalnire. Consultati threadul "Intalniri Logan Club Ploiesti" !!!! Urmatoarea intalnire o sa fie pe 11.03 cel mai probabil. Ramane de stabilit.



                Haideti sus cu lista de stickere !!!!!!!!

                Lista Stickere "Logan Club" :
                1. Dreamer
                2. Distrat 2 seturi
                3. PeRuZzI
                4. Piciu
                5.mirita adrian
                sigpic

                Comment


                • #98
                  eu nu as avea nimic impotriva dar ma gindesc deja la urmatoarea intilnire unde sa imi mai mint nevasta ca ma duc
                  la ultimele doua intilniri am fost ba la interviu ba sa dau o proba de lucru(ptr ca nu mai am servici)
                  la urmatoarea minciuna deja am inceput sa ma gindesc dar sa vedem ce iese
                  apropo intre timp am gasit un job ptr umplerea timpului liber dar cred ca am facut o alegere cam proasta ca mi-l cam ocupa pe tot
                  vedem pina la urmatoarea intilnire ce pot sa fac
                  DAR DE POZE CU FETE APROAPE GOALE.........CE AS MAI PUTEA SA II SPUN?
                  chir nu stiu........
                  SALUTARE
                  http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

                  Comment


                  • #99
                    Daca se imparte la toti e ok din partea mea...
                    1 point 6 litre 8 vsigpic

                    Comment


                    • Ale mele au venit de la brasov,daca stiam ca dati comanda stateam in banca mea si luam odata cu voi...dar asa ,le lipesc maine cred.
                      1 point 6 litre 8 vsigpic

                      Comment


                      • vine in jur de 20 ron de fiecare .....MAXIM ! eu zic ca ar fi destul de bun pretul tinand cont ca se ia in jur de 800 E o singura fata /zi ....Cum ziceti si voi ! Sambata acum trebuie sa le dam raspunsul ....asa ca astept cu vot mic ...DA sau NU ..fara sa ne suparam ...asta e

                        Facand aceasta sedinta foto :NEVESTELE,IUBITELE ,PRIETENII trebuie sa inteleaga ca nu vin fetele sa pozeze si pe urma S*x......Este o sedinta foto pentru a pune poze pe forum si a face O revista a noastra ....
                        (UN CATALOG ) cu toate masinile din club si mai exact POZA langa care scrie dotarile .....Idea imi apartine si mi-o sustin ....cine nu vrea ..asta este fara nici un fel de suparare ....Eu oricum aduc un fotomodel pentru a poza pe masina ! TUNING-UL trebuie inteles ca o arta si nu ca alt ceva ... Mersi abu pentru ajutor ! O sa iasa destul de animata urmatoarea intalnire )
                        Last edited by PH-16-GMC; 3 April 2009, 11:00. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • dar de ce numai eu si dreamster ziceti ca vrem fete)la restu nu v-ar placea?k asa nu prea sunteti trecut niciunu de 70 de ani.Interesanta ideea catalogul,dar as vrea sa mai infrumusetez si eu masina k e prea stock,mult prea stock,macar asa un pic la exterior.

                          Comment


                          • asa cum arata ea stock ....merge poza in catalog....Eu zic ca 20 ron nu e o avere ....sa fim seriosi

                            cine vrea poze,fotomodele si distractie cu 3 fete super sa scrie aici un simplu DA....20 ron fiecare masina !
                            1:PH-16-GMC.....DA
                            2........
                            3........
                            Hai ca se poate !
                            Last edited by PH-16-GMC; 3 April 2009, 18:49. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Asa abu ,cum ii prinzi tragei bine de maneca sa se prezinte la intalnirinu-i scapa;)

                              Comment


                              • Stie cineva de unde pot lua si eu parasolar negru mat ? si cam la ce pret se gaseste?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google