Cafenea Ploiesteana !! Program Non-Stop :D

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Cafenea .. Chat Ploiestean .. Mai Exact

    Aici puteti discuta ploiestenii despre ...cam orice ....numai cenzurat sa fie !

    AM FACUT ACEST THREAD SPECIAL PENTRU PLOIESTENI ! DIN MOTIVUL CA MULTI NU STAU PE MESS SI STA MAI MULT PE FORUM (Postand comenturi prin alte threaduri).....AICI PUTETI DISCUTA MAI LIBER SA ZIC ASA... SI ALTE LUCRURI ..NU NEAPARAT LEGATE DE CLUB :p DE AICI VINE SI NUMELE THREAD-ULUI...
    Last edited by PH-16-GMC; 31 March 2009, 22:47. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • #77
      Hai sa incep eu acest chat .. i-a ziceti cand si unde va avea loc urmatoarea intalnire ?

      Comment


      • #78
        Noi speram ca la Paltinu va avea loc impreuna cu LC Bucuresti...acum sa vedem ce stabilesc organizatorii nostrii ca ar fi vis sa mergem muuulte masini acolo cu muuulte gratare si cu muuuulte gajici
        P.S. GMC Maine cred ca imi pun folie
        1 point 6 litre 8 vsigpic

        Comment


        • #79
          si eu credeam ca in chat-ul asta se va vorbi de puicute , struti si fuste mini ) Glumeam ...Intalnirile vor fi anuntate cu 1 saptamana inainte ! Iar Dreamster ...super! Bine ca iti pui si tu .

          Comment


          • #80
            Bravo GMC. Bun Thread. Aici chiar putem sa vorbim despre orice fara sa se lege nimeni de noi.
            @PeRuZzi: De preferat ar fi despre intalniri sa se discute pe threadul special "Intalniri Logan Club Ploiesti"
            sigpic

            Comment


            • #81
              Nu mi-am pus azi folie ca nu tine vremea cu noi...a zis ala ca vrea sa fie cald afara sa poata sa o intinda bine...uoffff
              1 point 6 litre 8 vsigpic

              Comment


              • #82
                ce rost mai are un thread in plus? nu era ala cu discutii generale ploiesti? nu vad diferenta

                Comment


                • #83
                  DISCUTII GENERALE DESPRE MASINA ....AICI SE VB DESPRE FUMEI SI NUMA FUMEI SI GRATAREALA ....INTALNIRI FARA INTENTIE ....SI PLECARI LA MARE CAND NEVASTA STIE CA ESTI LA MUNCA ! ) are cineva ceva impotriva ?

                  Vineri seara iesim si noi la o plimbarica ? FARA FEMEI !!! )
                  Last edited by PH-16-GMC; 1 April 2009, 21:38. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • #84
                    Vineri seara poate iesiti cei din Ploiesti la plimbarica...sau daca e sa iesiti spre paralela si ies si eu si ne vedem la mijloc undeva ... vedem , mai vorbim.
                    GMC tine de bani ca cel mai sigur iti vine lumina in weekend...
                    1 point 6 litre 8 vsigpic

                    Comment


                    • #85
                      yuhuuuuu E BELEA DREAMSTER !!! sper sa onorez comanda $ cat mai curand !MERSI

                      Comment


                      • #86
                        pai daca tot se vorbeste despre femei aici puneti si voi niste id'uri de mess ,niste poze,hi5..dastea asa poate mai animam intalnirile putinsa fie la intalniri ca la SIAB

                        Comment


                        • #87
                          Eeeeeeee ..... Cred ca vrei prea multe acum Dreamere !!!
                          sigpic

                          Comment


                          • #88
                            Nu degeaba i se zice dreamer ... daca ne punem la contributie cine stie...poate iese un mini Siab
                            1 point 6 litre 8 vsigpic

                            Comment


                            • #89
                              iese si de un siab ....numa sa ne vb !!! C nu as dori vre-o poseta in cap de la nevasta mea sau de la nevestele voastre ) APROPO mi-am pus cauciucurile de vara TOYO PROXES ''V''
                              Attached Files

                              Comment


                              • #90
                                eu mi-am comandat deja la keanurev, asa ca eu am. sper sa ne intalnim curand
                                momentan am doar pe luneta, insa o sa-l pun si pe cel de pe parbriz cat se poate de repede

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google