Cafenea Ploiesteana !! Program Non-Stop :D

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ieri mi-a fost ridicata masina,m-au curatat de cateva milioane foarte utile...sunt in mare gaura,de sarpe!
    1 point 6 litre 8 vsigpic

    Comment


    • salut!

      Originally posted by PeRuZzI View Post
      Stie cineva de unde pot lua si eu parasolar negru mat ? si cam la ce pret se gaseste?
      ai aflat pana la urma de unde poti sa iei parasolar negru mat?...ma intereseaza si pe mine.dak afli imi dai un pm..ceva?respect.
      sigpicLogan-Club-Ploiesti

      Comment


      • apropo de stickere,le primim sambata sau doar definitivam lista ,le platim si asteptam comanda?

        Comment


        • Radar la gara de sud GMC?unde mai precis???si tuh dreamster unde ai lasat masina de ti'au saltato baietii??

          Comment


          • doar strangem banii ..si dam comanda la baiat

            Comment


            • Eu le am deja pe masina
              1 point 6 litre 8 vsigpic

              Comment


              • In Bucuresti in Crangasi,stati linistiti...si mai stiu in Campina ca pune capace la roata in zona parcului din centru,dar oricum iesi mai ieftin la capat decat la ridicat
                1 point 6 litre 8 vsigpic

                Comment


                • te compatimesc

                  Comment


                  • mai jmecher tu dreamster

                    Comment


                    • Salutare baietii !!

                      Din pacate .. sau din fericire (pt unii ) .. eu nu o s mai postez nimik pe forum pt ca nu imi plac regulile astea tampite si mai am o problema cu sefia .. ca nu imi place sa dau socoteala cuiva .. in fine asta e problema mea personala .
                      In rest va urez cat mai multe intalniri si toate cele bune !!

                      P.S. : Asta e ultimul meu comment !

                      Comment


                      • Salutare baietii !!

                        Din pacate .. sau din fericire (pt unii ) .. eu nu o s mai postez nimik pe forum pt ca nu imi plac regulile astea tampite si mai am o problema cu sefia .. ca nu imi place sa dau socoteala cuiva .. in fine asta e problema mea personala .
                        In rest va urez cat mai multe intalniri si toate cele bune !!

                        P.S. : Asta e ultimul meu comment !

                        Comment


                        • Originally posted by bidepa View Post
                          ai aflat pana la urma de unde poti sa iei parasolar negru mat?...ma intereseaza si pe mine.dak afli imi dai un pm..ceva?respect.
                          am gasit pe un site de accesori auto .. la 20 lei fara transport

                          Comment


                          • Daca vrei parasolar NEGRU MAT il poti intreba pe ZUV daca mai are folie acasa ....te va ajuta cu siguranta !

                            Comment


                            • Cam asta e lista pana acum. Poate pana maine se mai trece cineva ....

                              1. Dreamer
                              2. Distrat 2 seturi
                              3. PeRuZzI
                              4. Piciu
                              5. mirita adrian
                              6. h3ll.devil
                              7.panaet PH-09-BHK


                              Cu aplicatul stickerelor va ajut cu cea mai mare placere !!
                              sigpic

                              Comment


                              • bai gmc dar am inteles de la zuv k el asa a cumparat masina cu parasolarul ala,l'au intrebat niste tipi si asta a fost raspunsul lui,dar poate am inteles gresit

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google