Cafenea Ploiesteana !! Program Non-Stop :D

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    este o idee buna

    Comment


    • #47
      Originally posted by mikinen2005 View Post
      la poliserv sud nu au service ,este vorba despre cel din bariera bucov,depinde ce ai avut si daca te pricepi,MihaitzaMCV ce faceai daca iti sarea vopseau de pe ea si iti lasau bara prinsa in patru suruburi,asta dupa o zi de stat in garaj ca daca o lasam afara si era si vint cred ca o adunam de pe strada,tare as vrea sa pot ajunge si eu sambata,daca este gata pina atunci vin si eu,o zi buna tuturor
      Frate eu nu am avut probleme cu tinichigeria .. m-am referit numai la mecanica .. sa stii ca de ultimaoara am fost saptamana trecuta ca imi scartia ceva pe spate .. mi-au bagat masina imediat .. si n-am dat nici un ban .. in vara la fel .. am avut probleme cu aerul conditionat si cum am ajuns imediat mi-au facut-o .. nu am stat sa astept nu stiu cat timp .. si crede-ma ca stiu ce e aia masina .. am 6 masini in curte nu una ..

      Comment


      • #48
        A avut vreunu din voi de a face cu astia de la casco ? .. vreau sa imi schimb bara fata dar nu e sparta si am un far un pic ciobit .. aveti idee cum tre sa fac ???

        Comment


        • #49
          Intra cu ea intr-o bordura, sau dai 2 ciocane ! :P
          sigpic

          Comment


          • #50
            dupa ce ai "aranjato"mergi la avarii fac baietii poze apoi casco,platesti franciza 100 de euro si se schimba.

            Comment


            • #51
              Originally posted by MihaitzaMCV View Post
              A avut vreunu din voi de a face cu astia de la casco ? .. vreau sa imi schimb bara fata dar nu e sparta si am un far un pic ciobit .. aveti idee cum tre sa fac ???
              Mihaitza, vorbim sambata, k sa-ti spun o treaba jmechera cu casco...

              Comment


              • #52
                Bai Dreamer io nu am Casco cu franciza la nici o masina .. a avut cine sa ma invete .. am full casco .. dar nu prea as vrea sa alerg prea mult ..

                Comment


                • #53
                  aaa da,atunci e bine nici eu nu am avut franciza pana anul asta, dar din fericire nu am am avut niciodata nevoie de asigurare in 3 ani,nici casco nici rca,si poate ma inveti si pe mine cum e cu franciza asta pt anul viitor.

                  Comment


                  • #54
                    si eu am belea cu partbrizu ....am niste vecini dragutzi ....am gasito in parcare cu prelata pea ea ..si cu partbrizu fisurat
                    asta e ! Sa vad ce rezolv ..si asa vroiam sa il schimb k am stikeru din clubul vechi;)

                    Comment


                    • #55
                      Cafenea .. Chat Ploiestean .. Mai Exact

                      aici puteti posta ce muzik ascultati in masina ...si dc nu si formatia ...link ceva sa auzim si noi ;)

                      Comment


                      • #56
                        Un topic identic si la fel e acesta.
                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          asta era strict pentru Ploiesteni :P

                          Ms valeriu ...si scz ptr ce sa intamplat pe THREAD-ul celalalt .......daca il poti sterge pe asta ...nu ezita sa o fc ...Te Rog ...si iti multumesc frumos pentru intelegere . SALVE
                          Last edited by PH-16-GMC; 22 March 2009, 02:36. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • #58
                            Scuze, sunt novice pe aici , vreau sa stiu si eu ceva pareri despre ''poliserv'' ploiesti. Trebuie sa fac revizia si la precedenta baietzii m-au cam lucrat in sensul ca m-am intors cu alta problema si tot cineva de acolo mi-a zis ca revizia a fost facuta de mantuiala. Am mers pe incredere si mi-am luat tzeapa, asta e, . Rugamintea este sa-mi spuneti daca sunt si oameni seriosi pe acolo.Multumesc

                            Comment


                            • #59
                              ma, si masina mea a fost o data reparata la poliserv.. si nu stiu cum a inceput sa rugineasca sub chederul de la geamul de la sofer. dar decat acolo. si chiar acolo a fost reparata la ei.. nu stiu ce sa zic. am auzit destule povesti, dar decat asta pot sa iti spun. a si usa, dupa ce a fost reparata la ei, era in valuri chituita si indreptata. problema s-a remediat, insa in alta parte

                              Comment


                              • #60
                                pai daca te'au "lucrat" odata de ce sa mai mergi si a 2'a oara?mergi la alt service :Ipso sau Iatsa Campina(multa lume lauda)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google