Cafenea Ploiesteana !! Program Non-Stop :D

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Schimbare leduri bord

    Pentru loganistii ploiesteni si cei din zona, daca doreste cineva schimbarea ledurilor portocalii din bord....anuntati-ma. Am albastru, alb-neon, rosu si verde(si nu chinezarii de doi lei...ci sunt cumparate din Germania).

    Comment


    • Daca le si montezi,da-mi un pm cu pret la bord+consola centrala. Mersi.
      1 point 6 litre 8 vsigpic

      Comment


      • CD/MP3 Blaunpunkt de vanzare

        Am un CD/Mp3 player Blaupunkt de pe Partener-ul meu....l-a inlocuit un SonyXplod GT-620U....daca intereseaza pe cineva, astept oferte.Are fata detasabila(nu ii trebuie cod), aspect 9.5/10.

        Originally posted by dreamster View Post
        Daca le si montezi,da-mi un pm cu pret la bord+consola centrala. Mersi.
        Le si montez bineinteles...dar decat la bord.La consola....nu ma bag...am avut o experienta nasoala pe masina mea(butoanele de la climatizare au fost lipite cu un adeziv....durere...si am mai intalnit fenomenul...asa ca nu mai imi asum riscul).
        Decat pt bord...100 ron.
        PS: Nu fac acele alta culoare(dupa ce schimb ledurile te uiti cu lupa la cablaj sa faci diferenta care sunt lipite de fabrica-nu fac improvizatii).Stima.
        Last edited by v_razvy2009; 4 January 2010, 16:24. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Originally posted by v_razvy2009 View Post
          Pentru loganistii ploiesteni si cei din zona, daca doreste cineva schimbarea ledurilor portocalii din bord....anuntati-ma. Am albastru, alb-neon, rosu si verde(si nu chinezarii de doi lei...ci sunt cumparate din Germania).
          zi si un pret si lasa si un nr de telefon

          Comment


          • sa vorbim de pret...

            Pret inlocuire leduri bord logan (ceasuri si display) - 100 ron.
            Pentru fiecare led suplimentar inlocuit(martor faza scurta, lunga, proiectoare, frana de mana etc.) - 5 ron.

            Telefon: 0723.738 234 - Razvan Vulpe. Raspund intre 9:00-22:00.
            Dureaza cca. 30-45 min. Lucrarea se face in Floresti (la 3km spre Moreni din DN1 Ploiesti-Brasov, in dreptul paralelei 45 se face stanga).

            Comment


            • Poze ceva ai ca sa vedem si noi culorile.
              sigpicKiss FM cu personalitate.

              Comment


              • la multi bani acu`..ca vine sezonu` cu recuperarile !)))
                SIC CUNNECTANDO REM

                Comment


                • @florin6234, poti sa ai surprize la toti, va spun din experienta, macar la poliserv te poti "urca cu bocancii pe ei"

                  Comment


                  • Originally posted by florin6234 View Post
                    stie cineva daca meseriasi de la poliserv fac treaba buna? am patit o "mica mare" belea cu masina, am gasito usa stanga spate putin indoita si zgariata dar vopseaua nu prea este luata si ma intrebam daca acesti meseriasi fac treaba buna. a mai fost careva pe la ei?
                    am vopsit portbagaju la poliserv a iesit impecabil,insa pretul era de 8mil pt. o piesa asta in octombrie,numai bine.
                    Last edited by dorupopa2006; 10 January 2010, 12:38.

                    Comment


                    • Sunt pareri impartite in legatura cu cei de la polisrv .. si ca sa imi zic si eu parerea .. sunt mai scumpi un pic .. poate ca nu toti sunt foarte meseriasi .. dar in orice caz orice problema ai ti-o rezolva .. eu de cate ori am fost la ei am fost destul de multumit ..

                      Comment


                      • Bara Fata Logan

                        Ma poate ajuta si pe mine cineva cum pot demonta bara fata ?
                        Ma intereseaza care sunt etapele demontarii .
                        Multumesc
                        Mihai-PH-10-EVI

                        Comment


                        • Cred ca daca mai deschizi inca un thread cu aceeasi denumire si titlu o sa ai sigur raspuns din partea moderatorilor. Ai incercat "search" ?

                          Comment


                          • ia mai deschide unu ca poate apare pestisoru de aur...

                            sigpic

                            Comment


                            • http://www.loganclub.ro/forum/demont...tare+bara+fata

                              Gasesti aici ce ai nevoie! Nu mai deschide alte threaduri!

                              Comment


                              • Stie cineva vreun service unde pot sa imi reglez si eu farurile .. mi-am schimbat un bec si le-am dereglat pe amandoua acum .. si nu imi place cum bate .. si nu vreau sa stau la poliserv sa fac programare .. vreau sa ma duc si sa ma bage direct ..

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google