Cafenea Ploiesteana !! Program Non-Stop :D

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nici eu nu am verificat sigurantele ....dar o sa ma uit la siguranta intai , dar sunt sigur ca becurile sunt ....oricum vreau sa pun led`uri smd in loc de becurile din fabrica D
    Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
    Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
    Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

    Comment


    • eu am verificat sigurantele azi si nu am gasit nicio siguranta arsa deci inseamna ca sant becurile arse dar nu stiu cum se desface bordul ca sa incerc, poate le schimb eu ca banuiesc ca nu e chiar asa greu.ma duc acuma sa ma mai invert pe langa ea poate reusesc sa fac ceva

      Comment


      • eu am incercat sa scot aia si nu am reusit , o sa mai incerc maine sa o scot sa ma uit la becurie ....D
        Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
        Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
        Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

        Comment


        • tragi usor de jos in sus...e prinsa cu niste clipsuri...ceva de genu..
          am si eu o problema...probabil max stie...am schimbat azi becul ala t5 (am injurat la greuuuu pana l-am pus la loc) si imi lumineaza f slab doar bulinele albastre..alea de la caldura...si punctul de pe fiecare selector...restu nimic...vreo idee???

          Comment


          • Astept niste idei in ce culoare sa imi vopsesc masina .. ca daca tot o vopsesc pe toata sa o fac altfel ..

            Comment


            • Originally posted by MihaitzaMCV View Post
              Astept niste idei in ce culoare sa imi vopsesc masina .. ca daca tot o vopsesc pe toata sa o fac altfel ..




              albastru mat sau negru Dyu:
              Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
              Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
              Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

              Comment


              • cam asa vreau sa iasa
                Attached Files

                Comment


                • Originally posted by 60CRY View Post
                  cam asa vreau sa iasa



                  da frumoasa asa , arata bine rau
                  Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                  Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                  Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                  Comment


                  • s-a mai ieftinit benzina...am alimentat azi de la petrom special sa vad daca s-a ieftinit... 49.800

                    Comment


                    • atati litri ai luat? 49.8 , poate usor usor scade mai mult

                      Comment


                      • imi puteti da pe cineva in ploiesti sau in zona spre slanic sa imi calibreze o antena CB?
                        (contracost bineinteles) dar vreau treba de calitate !
                        Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                        Comment


                        • unde sa fac distributia la masina cu piesele mele...service obligatoriu...aveti careva cunostinte??

                          Comment


                          • iatsa nu accepta
                            ipso nu
                            poliserv sunt niste escroci
                            nicogel niciatat ....

                            incearca sa vorbesti cu un mecanic de la un service sa il faci in particular si sa te descurce de stampila serviceului pe cartea de revizii
                            Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                            Comment


                            • E prin Bariera Bucuresti un service si accepat piesele tale..dar nujt cat de tare ee iti pot lasa un nr` de tel si incerci...

                              si benzina e din nou 5 lei)

                              Si asteptam zile mai bune ,poate o data cu primavara se ieftineste si benzina:|
                              Last edited by liktpn; 28 January 2011, 11:48. Reason: Automerged Doublepost
                              TPN`u fuge nimeni nu`l ajunge

                              Comment


                              • daca e vorba de lecaro am fost azi si am vorbit...~350 lei manopera..la ekatrust 290 lei...motormania 280 lei...sa vedem

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google