Cafenea Ploiesteana !! Program Non-Stop :D

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pt directie la ekatrust pe 23 august au atelier separat pt.constatare(30sau35lei nu mai stiu sigur) si reglare geometrie,si mai e unul atanasiu parca str.armasilor stiu ca acum 1 an mi a recomandat cineva acel service ca a fost multumit dar eu nu am fost acolo.

    Comment


    • la atanasiu am mers data trecuta pentru constatare,eu ma gandesc ca poate e ceva mai exact decat un mecanic care trage de roti si constata,deoarece sunt destui useri aici pe forum care se descurca de piese originale si as vrea sa stiu ce sa comand,data trecuta pe langa ce mi s-a spus la constatare cand am desfacut masina am mai gasit si o bieleta antiruliu,iar din pacate asa pe fuga nu am gasit decat made in turkey.oare pe standul itp nu as afla mai concret?

      Comment


      • pai daca trebuie sa faci itp ul o sa aflii acolo mai mult ca sigur,la ekatrust ai incercat sa vezi?

        Comment


        • salut. stie cineva de unde se mai poate cumpara motorasul ptr deschiderea porbagajului din telecomanda alarmei(am deja montata pe masina alarma), in afara de sinvex? multumesc

          Comment


          • @dorupopa a facut itp in vara,iarna si-a lasat amprenta asupra masinii,deci sa inteleg ca pe un stand itp e foarte bine.

            Comment


            • dreamer-da la itp iti spune tot ce trebuie schimbat,chiar daca la alti mecanici ''ar mai merge'' acolo te resping pt. orice problema fie ea si minora daca nu dai spaga,vezi cat costa o constatare si daca iti convine...dar refuz sa cred ca un service autorizat dacia nu si face treaba pt. constatare,exemplu ai putea incerca la serus eu am fost multumit cand am facut acolo distributia,iar standuri itp sunt multe din cate am vazut,conteaza pretul,diferenta fiind de cateva sute de mii intre firme pt itp,multa bafta cu reparatia.

              criraducanu83- asta cautai?-http://www.loganclub.ro/forum/vand_modul_deschidere_portbagaj-t30554.html
              Last edited by dorupopa2006; 9 February 2011, 19:46.

              Comment


              • multumesc

                Comment


                • baieti il stiti pe asta

                  Comment


                  • dorupopa am incercat sa intru pe adresa asta pe care mi-ai dato tu dar nu a mers, imi da eroare. oricum mersi! incerc sa mai caut eu. oricum in ploiesti, slabe sperante sa gasesc altcea in afara de sinvex

                    Comment




                    • incearca acum

                      Comment


                      • )))))))) sa se ia de mana cu Vanghelie ))))
                        Attached Files

                        Comment


                        • sa speram ca nu va conduce !!! masina ... sau tara.. vai de noi!

                          Comment


                          • Normal .. e Cristi Streulea

                            Comment


                            • mersi 60cry

                              Comment




                              • se pare ca exista drumuri EXPRES si la noi in tara :
                                Anexa II punctul 2
                                Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google