Cafenea Ploiesteana !! Program Non-Stop :D

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vreau si eu ))))))
    in final cat te-a dus lucrarea (de fapt ce tarif ai pentru asa ceva ) si cat timp dureaza montarea accesoriilor ?
    Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

    Comment


    • Nu vreau sa par acid,dar asa ceva se pune cand ai ce arata in portbagaj,nu un presul iar stickerele cu I hate speedbumps si no fat chicks nu se "pupa" cu o masina cu suspensie stock,incearca sa le faci intr-o ordine corespunzatoare

      Stima!
      Attached Files
      sigpic
      "BRABUS" STYLE

      Comment


      • Originally posted by Andr33y View Post
        postez si eu aici chestia asta,cred ca sunt al 2-lea care are deschidere portbagaj ca al KYS-ului,daca nu e bine ca am postat aici va rog mutati postul unde ii este locul
        [ATTACH]397605[/ATTACH]
        [ATTACH]397606[/ATTACH]
        [ATTACH]397607[/ATTACH]
        [ATTACH]397608[/ATTACH]
        [ATTACH]397609[/ATTACH]
        Felicitari pentru lucrare! Arata intr-un mare fel pe masina ta
        Imi pare rau ca ai ajuns sa "te lauzi" ca esti al doilea dupa Cosmin Joker. Daca erai tu primul era altfel
        Stima!
        sigpic

        Comment


        • aici devenim un pic rautaciosi
          daca isi va mai pune cineva suspensie pe aer sau full led spate sau verde lamborghini automat va fi al doilea. asta este ceva de rau ? nu cred ! consider ca cel ce a facut primul o altfel de inovatie a avut o viziune frumoasa care merita multiplicata. iar faptul ca acest lucru se materializeaza ar trebui sa ii faca pe pionieri sa se simta bine. parerea mea !
          Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

          Comment


          • Nu vreau sa fiu "rautacios", dar parerile sunt impartite
            sigpic

            Comment


            • nu pot spune decat felicitari pt lucrare Andrei,nu vad ceva rau ca un lucru frumos se multiplica,asta ar trebui sa l faca pe cel care a montat primul sa se simta mandru ca sunt alte persoane care apreciaza ce a facut el,cine poate sa faca face cine nu se uita doar la poze si admira,doar aici pe forum suntem colegi si se presupune ca ar trebui sa ne ajutam...nu?

              Comment


              • Originally posted by alexgrasu View Post
                Nu vreau sa fiu "rautacios", dar parerile sunt impartite
                Am observat la multi pe forumul asta ca pe ei ii deranjeaza lucruri care nu ar trebui sa-i deranjeze . Andrei a avut bun simt si nu a facut vreo afirmatie ca ar fi el primul si omul se simte mandru ca a reusit sa faca un lucru care l-a reusit Cosmin , iar in al doilea rand sunt sunt sigur ca KYS nu are nici o suparare in legatura cu ce a zis Andrei , ca e al doilea .
                Dar mereu apar avocati din oficiu care probabil vor sa ajunga mai sus in ochii cuiva .. nu e bine !

                Comment


                • @Mihaitza: N-am vrut sa supar pe nimeni cu afirmatia mea, doar ca mi s-a parut amuzanta faza aia cu "sunt al doilea". E o chestie de principiu. Nu vreau sa mai lungesc discutia asta pentru ca mi-e teama sa nu degenereze. Sincer, nu ma asteptam la reactiile astea...
                  Nu sunt avocatul nimanui, nu sunt platit de nimeni si in niciun caz nu vreau sa cresc in ochii nimanui, sunt destul de mare deja (am aproape 100 de kg ).
                  Va salut cu respect!
                  sigpic

                  Comment


                  • in cazul acesta trebuie sa mai slabesc eu 2 kg si vom discuta de la egal la egal ))))))
                    Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                    Comment


                    • Ma bucur ca mai sunt si oameni cu simtul umorului ))
                      sigpic

                      Comment


                      • iar a inceput tiganeala


                        vreo intilnire logan club ploiesti hai baieti main dau o fuga pe la sala
                        vopsitorie preturi bune

                        Comment


                        • oameni buni,daca v-a deranjat ca eu am facut modificarea imediat dupa Cosmin Olareanu,pot renunta foarte usor la ea,scot 2 suruburi si gata se rezolva,nu credeam ca aceasta modificare facuta de mine va aduce atata forfota intre toti pe aici,si apropo,daca am stiker cu i do not love speed bumps pe masina nu inseamna ca le iubesc sau ca am stiker din ala si suspensia este stock,la drumurile din romania merita sa ai stock,altfel e jale,nu sunt genul sa arunc cu bani in stanga si in dreapta ca sa imi pot permite anumite chestii la masina,fac si eu in limita stocului disponibil,aceasta modificare nu m-a costat pe mine nici un ban,decat ore de gandire si de munca,deoarece nu mi s-a dat nici un detaliu despre cum s-ar face aceasta,sa imi spuneti daca am deranjat cu ceva si renunt,o seara buna va doresc la toti!
                          PS:Eu zic asa,la varsta mea sa fac atatea in domeniul auto ar trebui totusi sa fie ceva de apreciat,dar se pare ca ptr unii nu e nimic de apreciat...in fine,las la decizia voastra
                          Last edited by YzyBoy; 18 August 2012, 23:04.
                          Logan Forum consiliaza nu si repara!
                          [/SIGPIC]

                          Comment


                          • nu pune la suflet ! in final s-a rezolvat dupa cateva schimburi de replici. daca cel ce a pus in practica primul acest mini proiect nu s-a sesizat nu are rost sa il anulezi. spor in continuare
                            Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                            Comment


                            • dar nu inteleg de unde atata rautate,ce am gresit mai exact ?si cu ce ii deranjeaza stikerele mele de pe masina?pot sa pun si stiker cu Ferrari ca si asa e rosu logan-ul,daca eu vreau sa fac ceva fac si cu asta basta
                              Logan Forum consiliaza nu si repara!
                              [/SIGPIC]

                              Comment


                              • Nu trebuie sa te aprinzi asa tare,iti spun o replica destul de cunoscuta pe forumuri

                                "este forum public si trebuie sa-ti asumi si criticile, si laudele atata timp cat faci publice anumite lucruri".

                                Ce ti-am zis , ti-am spus-o in sensul constructiv,fiecare incepem de undeva,sunt invidiosi,sunt nepasatori,sunt indiferenti si sunt si persoane care te critica constructiv .

                                Spor la treaba
                                sigpic
                                "BRABUS" STYLE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google