Cafenea Ploiesteana !! Program Non-Stop :D

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • frumoasa si la exterior si la interior insa baietii de la Dacia nu au putut sa puna butoanele de la geamuri pe usa ...acelasi loc ca la modelele vechi !!!
    Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
    Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
    Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

    Comment


    • Oare o fi pus la variantele de varf sau ca optional clima:-?...nu prea cred...Dupa cum vad din poze nici claxonul nu la mutat...Mmm nu mi se pare ceva spectaculos..spatele este cam ciudat ....astept sa vad cu adevarat cum va arata si pe urma imi mai dau cu parerea...

      Comment


      • ma poate ajuta si pe mine cineva cu o parere , ce sa-mi iau opel corsa sau golf 4 ???an 2000-2001
        Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
        Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
        Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

        Comment


        • clar golf 4!ai incredere!
          Logan Forum consiliaza nu si repara!
          [/SIGPIC]

          Comment


          • golf 4 clar

            Comment


            • Originally posted by Mr.viberul View Post
              ma poate ajuta si pe mine cineva cu o parere , ce sa-mi iau opel corsa sau golf 4 ???an 2000-2001
              ceva detalii? golfu 4 cati km are 2 300.000?
              mai bine tine loganu

              Comment


              • poate vrea o a doua masina
                si eu as merge pe golf...

                nu tine cont de ce a spus adi. el vrea opel ))))
                Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                Comment


                • Domn Razvan, daca ar fi sa aleg intre un opel/golf 2000 2001, mai mult ca sigur ar ramane loganu'...nu gasesti un golf4 din 2000 cu mai putin de 250000km reali...sau daca gasesti, gasesti greu...eu cand va povesteam de opel...vorbeam de la 2007 08 in sus

                  Comment


                  • stiu domnu` adi am incercat sa fac un spirit de gluma. stiu ca nu te superi usor
                    Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                    Comment


                    • si ca pe o gluma am luat-o...
                      am zis doar asa..ca fapt divers

                      Comment


                      • va multumesc frumos pt timpu acordat si pentru ca m-ati indrumat pentru ce e mai bun
                        Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                        Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                        Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                        Comment


                        • iupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ... in sfarsit am terminat cu problemele masinii ... am schimbat si pompa de benzina si cv cu f de la alternator ( e o rola d-aia ) k mi se rupsese ... Doamne ajuta sa nu mai faca ingenuncheri ca ma jur ca ii dau foc

                          Comment


                          • Salutare,stie cineva pe unde gasesc si eu niste piulite SH pt jantele de aliaj?Am nevoie de 20 de bucati.Si unde pot face si eu vopsea pe baza codului masinii inafara de cel de la stadionul Petrolul,am facut acolo si a iesit o porcarie de vopsea,n-are treaba cu albul original al masinii,mult mai inchis.
                            Vand becuri cu led SMD pentru autoturisme si locuinte.

                            Comment


                            • Vezi ca, colegul nostru Ploiestean @dorupopa2006 are niste piulite de jante provenite din upgrade, de vanzare; iar vopsea pe baza de coduri, incearca si la Poliserv.
                              Mie mi-au nimerit culoarea pentru o aripa.
                              passion 1.5 DCi

                              Comment


                              • Originally posted by maf1688 View Post
                                iupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ... in sfarsit am terminat cu problemele masinii ... am schimbat si pompa de benzina si cv cu f de la alternator ( e o rola d-aia ) k mi se rupsese ... Doamne ajuta sa nu mai faca ingenuncheri ca ma jur ca ii dau foc
                                ma bucur sa aud ca totul este in ordine acum sa te bucuri de ea !
                                Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google