Cafenea Ploiesteana !! Program Non-Stop :D

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am si eu o intrebare exista in ploiesti sau in imprejurimi un dino test? Si daca da care este adresa exacta va rog. Multumesc
    sigpic::PH 26 BYE

    Comment


    • am prins si eu momentul sa va urez un craciun fericit , si un an nou mai bun si cu mai mult buget in buzunar ...sa ne auzim cu bine in anu ce urmeaza :>..Sarbatori fericite la toti colegii
      Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
      Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
      Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

      Comment


      • Un craciun fericit va doresc ! Sa fiti sanatosi si sa ne reintalnim cu bine in anul ce urmeaza.
        Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

        Comment


        • Va doresc Craciun fericit alaturi de cei dragi,numai bine!

          Comment


          • Bradul e impodobit, Mosul inca n-a sosit, Incepeti sa colindati, Si pe el sa-l asteptati. Va veni la fiecare, Cu cadouri si-o urare: Un Craciun plin de iubire, Sanatate, fericire, Mult noroc si impliniri Si ani plini de bucurii . CRACIUN FERICIT!!:
            TPN`u fuge nimeni nu`l ajunge

            Comment


            • Craciun fericit tuturor ! Sa ne gasim cu bine si sanatosi ori pe drumuri , ori la intalnirile de la anu )

              Comment


              • Craciun fericit la toti loganisti si nu numai,multa sanatate si un an nou cat mai fericit si mai banos

                Comment


                • craciun fericit sa nu uitati si anul acesta semnificatia sarbatorii si sa mancati ponderat nu lacomim
                  vopsitorie preturi bune

                  Comment


                  • Craciun Fericit loganistilor alaturi de familiile lor, multa sanatate si fericire !

                    Comment


                    • Craciun Fericit tuturor !

                      Comment


                      • Craciun Fericit tuturor!!!

                        Comment


                        • daca v-ati revenit din cheful craciunului, luati-o de la capat ca vine schimbarea de an, multa sanatatei multi bani si iubire maxima in anul care vine !!!
                          La multi ani , ploiestenilor si nu numai !!!!!!!!!!!!!

                          Comment


                          • Sa ne vedem la anul cu bine, La multi ani loganistilor !

                            Comment


                            • Fie ca sarbatorile de iarna sa va aduca bucuria Craciunului prin speranta, spiritul Craciunului prin pace, emotia Craciunului prin dragoste, si un an nou FERICIT !

                              Craciun fericit, domnilor Loganisti !
                              passion 1.5 DCi

                              Comment


                              • Sa fie 2012 un an cu multe schimbari in cadrul Logan Clubului Ploiestean.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google