Cafenea Ploiesteana !! Program Non-Stop :D

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ti ai gresit vocatia domnu` cristi..te asteptam pe la nunta cand o fii cazu`..;))) fara 2 lazi de wiskane`..nu mere` nu i asa?) frumos! felicitari!!
    SIC CUNNECTANDO REM

    Comment


    • @sli_waz - nu fi nesimtit ! Eu am facut ceva ptr clubul asta .. tu nu ai facut ABSOLUT NIMIC !
      De bun simt din partea ta (ti-am zis si pe privat) ar fi sa stii sa pierzi .. ptr ca analizeaza-ti si tu perioada in care ai fost organizator .. ceea ce inseamna avantaj ptr club zero barat !
      La urmatoarele atacuri la persoana mea o sa vezi clubul din eter ..

      P.S. : Eu nu ma cert cu tine , ptr ca nu am cu cine sa ma cert .. esti cantitate neglijabila ptr mine !

      Comment


      • ai facut bine la alti ca maresc buzunaru dar la casa de copiii nu se gandeste nimeni cei mai important unde ne spalam masinile sau sa facem fericiti niste copii amarati d in fine

        plus ca eu nu am plecat din club si mi-am pus alt stike pe masina plus ca am fost eu cu razvam aproape la fiecare intalnire

        plu eu stui de club dinaintea ta si nu am fost asa cu nasu in vant da fiecare cu gandirea lui si principii
        vopsitorie preturi bune

        Comment


        • aoleuuuu ... mai dureaza mult "cearta" asta a voastra ?? sau sa va aduc aminte ca , chiar unul din voi ( daca nu ma insel ) zicea la un moment dat k acest club e bazat pe prietenie si buna intelegere , nu certuri la fiecare pas ?? ce naibii ma oameni buni ??cati ani aveti ? 2 ???

          Comment


          • Nu pot sa ma abtin cand va vad certandu-va in halul asta! Aman2 aveti dreptate dar Wazule ai gresit prin "tonul vocii", ai facut atac la persoana. Nu zic ca nu trebuie sa aduci aminte de copii dar nu trebuie sa uitam nici ce face Octavian pentru noi. Eu unul inca nu am fost pe acolo dar omul ne ajuta si nu cred ca este ok sa avem o atitudine asa urata fata de el.
            PS: Poate pana duminica reusiti si voi sa va impacati si sa nu va mai aruncati vorbe urate unul celuilalt ca pana la urma temelia clubului este bazata pe respect si prietenie, nu pe cine e la conducere.

            Comment


            • Sa va fac sa intelegeti ceva .. eu nu ma cert cu waz , nu sunt suparat pe el .. ptr ca nu am de ce .. eu doar am incercat sa-l fac sa inteleaga o realitate ..

              Comment


              • pana la urma imi raspunde si mie careva la intrebare ?? maine pana la urma la cat ne intalnim ?? la 15:00 sau la 16:00 ?? k duminica trecuta va " certati " pe tema orei si tot n-ati stabilit :|

                Comment


                • eu vin la ora 16:00. daca mai gasesc pe cineva bine daca nu ... semnez condica si plec
                  Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                  Comment


                  • si eu tot la 16:00 vin , la 15:00 nu pot sa vin ca abea atunci ies de la servici !!!!
                    Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
                    Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
                    Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

                    Comment


                    • felicitari ..noii conduceri".... si 2) as avea o propunere pe care as vrea sa o pun la vot ..implicit sa va aduc la cunostiinta ..aici in prima faza, caci din ce am observat!! e mai utilizat acest mediu, implicit gradul de frecventare este mai ridicat decat cel al prezentei la intalniri..cel putin pana la momentul dat!?..deci despre ce este vorba:
                      - am discutat recent cu o posesoare de solenza care printre altele este avocat de meserie; i am propus..ca pe langa integrarea sa in cadrul clubului nostru..cu toate avantajele" de rigoare!!! sa facem cumvaa..ca si grad de noutate?! zic eu!? si o sub sectiune pe forum, unde ..cei care prezinta ceva probleme legale..sau alte asemenea, sau cine ar dorii consultanta sa poate adresa implicit obtine..cel putin in mare o serie de raspunsuri..referitoare la problemele pe care le intampina;
                      - cum insa e onorabil ca aceasta persoana sa fie implicata si sa accorde o atentie sporita problemelor ridicate..de catre membrii din judet si nu numai?!! se impune cotizarea unei sume..modice..zic eu ? care sa fie achitate de toti..pe un an integral!! bineee..cine are nevoie..de ceva in mod privat..poate obtine detaliile..necesare..implicit o intalnire..si restul se ..negociaza..in functie de..presupun ca se prezuma, insa am vrut sa adaug totusi -;plata se va face cu martori..era sa zic cu chitanta..insa..presupune ca si cu martori..chitanta de mana sau la notar merge nu?..asa..si ..sa fim accoperiti in caz ca doamne fereste se intampla un eveniment neprevazut..nedorit..sau mai stiu eu cine ce!! sper ca initiativa mea sa aiba ..un ..outcome..pozitiv..si ..astept parerile voastre.
                      va multumesc pt ..intelegere.

                      stiu ca atunci cand vine vorba de dat..e cam ..pe sistemul speedy gonzales..gen..dar..nu vorbim de sume astronomice..ci de ceva..care ..chiar mie unul, mi se pare ca ar fii nu neaparat un semn de respect fata de munca si timpul cuiva care incearca si nu numai sa ajute, ci ca o dovada conform careia reprezentam o unitate care inspira incredere, implicit posibilitatea de a integra un om al carei experienta poate fii inglobata ca un atuu de necontestat, cel putin daca nu pentru fiecare dintre noi, pentru club ca si organizatie in sine.
                      mentionez caci am omis cumva, ca persoana respectiva, poseda experienta in instanta, a reprezentat interese si pe sectorul international, atat pe partea de civil, cat si comercial, dreptul muncii si penal; nu vorbim de tipologia clasica a ..avocatului asa cum il cunoasteti toti ci a unei persoane care daca nu a ti stii in mare despre ce e vorba..cu siguranta ..!!! prima impresie ar fii sa ii faceti o invitatie in club!! si la vre o 2 cafele cu laptic!! asa ca...am considerat ca e ok sa fac si mentiunile acestea..ca si suport suplimentar. multumesc pt ..intelegere.
                      Last edited by neoreal; 3 December 2011, 19:21. Reason: Automerged Doublepost
                      SIC CUNNECTANDO REM

                      Comment


                      • Discutam maine mai pe larg Neo .. eu unul , in principiu , sunt de acord .. acum sa vedem ce zic si colegii nostri

                        Comment


                        • pana la urma..tot eu aduc femei..)!! ok... din pacate domnisoara e de fel din breaza..insa..in caz ca ne hotaram..ce si cum pot sa ma duc si sa o aduc..sau sa fac pe ghidul... si din ce am inteles..poate ca mai vine si cu ceva ajutoare..?!) cine stie?!)
                          ok..da..desii am o idee..cam care o sa ..si cam in ce o sa consiste raspunsul..discutam..maine!!)
                          SIC CUNNECTANDO REM

                          Comment


                          • Adu-o pe domnisoara maine .. ca sigur se dubleaza prezenta )

                            Comment


                            • sa speram ca poate sa ajunga..insa ma indoiesc..ce a avut azi parastas..unde am si discutat cele ..aspecte..poate cu ocazia ce ..o sa vina....ce crezi ..ca nu mi as fii dorit sa apara? oricum..stai linistit..ca de pozitiv primita ideea..eu personal ma duc si o aduc.!! ok?..oricum..ca si eventualitate..am lasat toate datele de contact..si in caz ca vrea sa ne faca o vizita maine..stie pe cine sa sune;)!! apropo..o sa am nevoie pt ea de niste stickere. multumesc frumos.
                              SIC CUNNECTANDO REM

                              Comment


                              • pentru cine este interesat de un jag blindat :
                                We sell ex MOD Land Rovers, Military Vehicles, Earth Moving Plant in our online auctions, tenders and sales.


                                un tanc ieftin :
                                We sell ex MOD Land Rovers, Military Vehicles, Earth Moving Plant in our online auctions, tenders and sales.


                                pentru elicopter luati legatura cu proprietarul :
                                We sell ex MOD Land Rovers, Military Vehicles, Earth Moving Plant in our online auctions, tenders and sales.


                                un 8x6 :
                                We sell ex MOD Land Rovers, Military Vehicles, Earth Moving Plant in our online auctions, tenders and sales.
                                Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google