Cafenea Ploiesteana !! Program Non-Stop :D

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Campanie Ajutati Copii Nevoiasi

    am venit cu o propunere duminica sa ajutam cu jucarele dulciuri hainute care nu le mai purtati fiecare membru cat are posibilitatea sa ajute niste copii fara parinti sau saraci .
    treaba e ca trb sa ne miscam pana pe 1 dec sa avem ceva concret une ducem donatiile

    acuma fiecare sa propuna o casa sau o scoala speciala
    vopsitorie preturi bune

    Comment


    • dap ar fi ceva , dar eu din pacate nu pot ajunge la intalnire deoarece sunt la servici schimbu 2 ...pe saptamana dealalta ne vedem ..
      Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
      Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
      Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

      Comment


      • nu saptamana asta gandeste-te ce ai pe acasa pune intr-o plasa si vedem
        vopsitorie preturi bune

        Comment


        • sal, as dori o parare de unde pot achizitiona anvelope de iarna pentru logan, 185/65/15 ?

          Comment


          • eka trust si premio,dar preturile au explodat peste tot,ca exemplu la premio aveau bf goodrich la 290 de la 245 dunlop winter sport la 340parca cu montaj inclus si la ekatrust aveau unele kelly si debica undeva la 250 tot cu montaj inclus asta acum vreo 2-3 sapt,dar as merge pe o marca premuim pt ca diferenta de bani acum este mica,insa depinde ce buget ai,bafta!

            Comment


            • Originally posted by dorupopa2006 View Post
              eka trust si premio,dar preturile au explodat peste tot,ca exemplu la premio aveau bf goodrich la 290 de la 245 dunlop winter sport la 340parca cu montaj inclus si la ekatrust aveau unele kelly si debica undeva la 250 tot cu montaj inclus asta acum vreo 2-3 sapt,dar as merge pe o marca premuim pt ca diferenta de bani acum este mica,insa depinde ce buget ai,bafta!
              ms, o sa merg miercuri sa vad la eka trust ce oferte au.

              Comment


              • mai este un baiat in paulesti care se ocupa cu SH-uri de caliate... merita o vizita. nu-i chiar asa departe de ploiesti
                Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                Comment


                • Originally posted by RAZVAN-005 View Post
                  mai este un baiat in paulesti care se ocupa cu SH-uri de caliate... merita o vizita. nu-i chiar asa departe de ploiesti
                  ce firma in paulesti?
                  este chiar la soseaua principala? da as vrea anvelope noi de iarna.

                  Comment


                  • 280 pireli la carfur
                    vopsitorie preturi bune

                    Comment


                    • Originally posted by Spicer View Post
                      ce firma in paulesti?
                      este chiar la soseaua principala? da as vrea anvelope noi de iarna.
                      din cate stiu este pe principala pe partea stanga cand mergi spre plopeni. (dar poti opri sa intrebi pe cineva in zona). nu stiu daca are si anvelope noi.
                      Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                      Comment


                      • Originally posted by sli_waz View Post
                        280 pireli la carfur
                        e mai ieftin pe 23 august, si are si montaj si echilibrare incluse in pret, 11 mil lei vechi

                        Comment


                        • baiatul din paulesti are un nr de tel,sa nu ma duc degeaba sa caut pe acolo,a mai luat cineva de la el,eventual niste preturi? ca asa am fost la moreni si cand am ajuns acolo omor toate aruncate prin toata curtea nu puse perechi nu nimic,cred ca avea in jur de 1000 buc,dar nimic calitativ,ce era mai de calitate erau asezate langa o dubita si le incarca,cred ca din tir au ajuns direct in duba.

                          Comment


                          • nu stiu sa iti spun. dar una este sa vorbesti la telefon alta sa vezi cu ochii tai.
                            Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                            Comment


                            • ai dreptate,cum am putin timp dau o fuga sa vad k nu e departe,ms pt. pont!

                              Comment


                              • ma baieti se intampla sa gasesc si eu pe cineva cu spirit practic dezvoltat si binevoitor sa ma ajute si pe mine sa imi lipesc din nou autocolant pe stalpii de la usi?am mai incercat odata singur iar rezultatul a fost destul de "aerat"...plata pe masura muncii

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google