Cafenea Ploiesteana !! Program Non-Stop :D

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • baieti...pentru deschidere portbagaj din telecomanda la modelul cu buton pe capota...ce piese imi trebuiesc, aveti idee?.....
    sigpicLogan-Club-Ploiesti

    Comment


    • la modelul acesta trebuie umblat si in soft. in rest ca si la celelalte
      Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

      Comment


      • Baieti de unde pot lua si eu anvelope de iarna SH mai bune ? ..

        Comment


        • Daca ai drum spre Buzau la Merei gasesti foarte multe anvelope Sh....Acum o saptamana am fost sa ma interesez si eu,ca tot eram in trecere,gasesti la 100lei anvelopa...si daca doresti si table 50 lei...

          Comment


          • mai gasesti la scaieni anvelope SH bune
            Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
            Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
            Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

            Comment


            • Am sa ma duc sa vad , multumesc baieti.

              Comment


              • nu mai zice nimica nimeni
                vopsitorie preturi bune

                Comment


                • De maine incep alegerile pt organizator care vor dura 14 zile .. ca sa poate voti mebrii prahoveni .. Pana acum s-au inscris sli_waz si Razvan05 .. daca mai exista vreun doritor mai are timp pana maine sa se inscrie .

                  Comment


                  • ma bag si eu pt ajutor Co-organizator (adjunct) bafta pentru cei care candideaza si pun suflet in ceea ce fac

                    am si o intrbare unde se voteaza ????
                    Last edited by MihaitzaMCV; 30 August 2011, 17:00. Reason: Automerged Doublepost
                    Niciodata sa nu te certi cu un idiot deoarece te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta!!!!

                    Comment


                    • se va crea un poll banuiesc. o sa se anunte in prealabil
                      Last edited by MihaitzaMCV; 30 August 2011, 17:17. Reason: =))
                      Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                      Comment


                      • Originally posted by adytza_dragon View Post
                        ma bag si eu pt ajutor Co-organizator (adjunct) bafta pentru cei care candideaza si pun suflet in ceea ce fac

                        am si o intrbare unde se voteaza ????
                        Parerea mea e ca co-organizatorul trebuie sa fie o persoana cu experienta pe forum ca sa poata ajuta membrii noi in diferite probleme .. si oricum .. noul organizator daca va considera ca are nevoie de un co-organizator va alege pe cine considera el .. sau va face un poll .. dar momentan nu e cazul .
                        In primul rand daca vrei sa fii co eu iti recomand o mult mai mare activitate pe forum ca sa ajungi sa fii cunoscut de toti membrii si sa cunosti tot forumul , in momentul cand esti intrebat de o problema sa stii sa o rezolvi !
                        Maine dam drumul la poll !!!!

                        Comment


                        • bodo iti trebuie
                          1 acutator 20 ron pe 23 august
                          2 doua telescoape de 100 N
                          3 2 cabluri 5-6 metri le gasesti in omnia
                          4 trebuie activat din soft

                          Ok . Nici o problema . Eu cand intru pe forum incerc sa imi rezolv problemele legate de golanul meu ( nu imi place sa ma bag in seama aiurea) , Dar daca stiu , pot sa ajut . Daca nu , nu stiu .

                          si un vot de la mine pentru Razvan
                          Last edited by MihaitzaMCV; 30 August 2011, 17:22. Reason: Greseli de ortografie
                          Niciodata sa nu te certi cu un idiot deoarece te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta!!!!

                          Comment


                          • Pai daca vrei sa fii co-organizator inseamna sa devii un fel de moderator , iar ca sa devii moderator trebuie sa fii un exemplu ptr restul membrilor .. iar ca sa fii un exemplu trebuie sa cunosti forumul foarte bine .. sa participi la intalniri regionale sau nationale in numele regionii care o reprezinti .. eu nu cred ca e asa usor .. dar daca esti hotarat poate cine o sa devina organizator o sa iti dea functia care o doresti

                            Comment


                            • Originally posted by adytza_dragon View Post
                              bodo iti trebuie
                              1 acutator 20 ron pe 23 august
                              2 doua telescoape de 100 N
                              3 2 cabluri 5-6 metri le gasesti in omnia
                              4 trebuie activat din soft

                              Ok . Nici o problema . Eu cand intru pe forum incerc sa imi rezolv problemele legate de golanul meu ( nu imi place sa ma bag in seama aiurea) , Dar daca stiu , pot sa ajut . Daca nu , nu stiu .

                              si un vot de la mine pentru Razvan


                              Multumesc pentru raspuns....o sa incerc sa caut piesele probabil saptamana viitoare.
                              sigpicLogan-Club-Ploiesti

                              Comment


                              • sunt foarte deacord cu tine dar eu am spus-o in spirit de gluma
                                ce-s cu literele alea rosii mai corectat ???

                                Dap greseli de ortografie
                                Daca 23 % dintre Romani ar vb gramatical nu am mai vedea atatea balbe la tv Cronica Carcotasilor
                                Last edited by adytza_dragon; 30 August 2011, 17:41. Reason: Automerged Doublepost
                                Niciodata sa nu te certi cu un idiot deoarece te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google