Anunt De Solidaritate Foarte Important Ptr Membrii Prahoveni !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Multumesc frumos pt gandurile frumoase..chiar ..nu am cuvinte..nici in context nici in ..acest mom..din pacate sunt mult prea multe..si precum am precizat si deunazi`..inca nu s a terminat..povestirea"....oricum..daca cuvintele ar putea sa reprezinte ..sau sa dea viata in cele culori..trairi si mod real..celor ceea ce am dorii sa evidentiem..sau sa infaptuim..din pacate insa..nu putem decat sa ne regasim in astfel de mom si sa realizam ca intotdeauna mai e loc..de mult mai bine..insa cum regretele sunt tardive..nu putem decat sa ne asumam rolul ..locul si implicit prin actiunile ce urmeaza sa reusim ,cumva ?sa materializam tocmai ceea ce ..prin cele dorite..sau nevrute..am lasat sa treaca pe langa noi...oricum..irelevant....prea multa vorbararaie strica.. incerc sa ajung maine la intalnire..nu promit insa..sper sa pot da o tura..Multumesc din nou..si precum am precizat..chiar nu e nevoie de nimic.. asta e..mamii..se odihneste acum..in sfarsit pt ea greutatile s au terminat... D zeu sa o ierte..si sa ne ierte si noua pacatele noastre.
    SIC CUNNECTANDO REM

    Comment


    • #17
      Sincere condoleante din partea LC Bucuresti,imi pare sincer rau,cuvintele sunt de prisos.

      Iti doresc sa fi tare pentru tot ce urmeaza.
      sigpic
      "BRABUS" STYLE

      Comment


      • #18
        Dumnezeu sa o ,odihneasca in pace si tie sa`ti dea putere sa mergi mai departe!!
        TPN`u fuge nimeni nu`l ajunge

        Comment


        • #19
          Sincere Condoleante!

          Comment


          • #20
            condoleante !
            Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google