Alegeri Organizator LC Ploiesti !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    chiar mi-ar placea sa vad 2 3 gagici cum ingheata langa noi )

    Comment


    • #17
      tre` sa ..tai tu chefu` omului nene...)..se vede ca ai alura de sef" de tura..)..no comm-.
      as tinde sa afirm..ca exista si ..cele cazuri..vazute..si probate..unde as afirma cu tarie..ca nu e chiar deloc asa..insa nu vreau sa intru` in polemici pe teme diverse..!!!
      cat despre..pub..club si alte asemenea..deh! de ai cu ce..ajungi si prin astfel de ..locasuri de cult"..in caz ca nu`...deh`.. referitor apoi la faza cu scapatul de consoarte..ce sa ti fac nene..)..cand te bagi in horaaaa...apoi joci!! no offense! exista si avantaje..insa si f mari dezavantaje..cel putin in versiunea oficiala"!!nu?;)..
      si nu ..nu era ideea de matrimoniale..aici..ci doar de o idee..insa se pare ca ..no`..ca de obicei..tre` sa fie..cum dicteaza unii si nu majoritatea.... pana la urma sa deduc..ca nu tineti la provocari..sau nu ..le aveti cu adevarul? sau amandoua?..
      mai apoi..da..asa e ..n u avem noi fete de nfs..insa..pana mea..!!! putem sa visam nu? tot e sezon!! cat despre cine si cum e ..sau prefera cele..rele"..personaje!! apoi dupa preferinte!! cat despre ce e ..si cat si cum..ca e maritata sau nu`..mi se rupe mie..))... oricum ..puncte de vedere impartite..voi vedeti cumva..eu altfel..aia e. point taken.
      ma rog.. ca ingheata sau ca nu ingheata...d zeu cu mila.. o`m trai si o`m vedea..intre timp..faceti cum va taie..capul..chiar sunt curios ce o sa mai iasa..
      numai de bine
      SIC CUNNECTANDO REM

      Comment


      • #18
        neo ... te provoc !!! adu tu primele doua fete cu logan si noi vom vedea ce va fi in continuare. da un exemplu sa ne inchizi gura )
        Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

        Comment


        • #19
          sunt de acord si cu neo si cu mihaitza , dar nu prea cred eu ca vin fetele sa stea sa vorbeasca de masini si alte chestii barbatesti ..asa ca no fara suparare neo .....si cand or auzi ca suntem numai baieti nici decum nu or sa vina !!!!
          Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
          Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
          Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

          Comment


          • #20
            frate` de aveam tu ce aveti voi..m as fii incumetat..asa..ai de mama mea..aia saraca` care nu mai e...ce pana mea vreti de la mine..?! adica hai sa aruncam oaia nu? e mai elegant asa..?! ei bine`... nu mi pun eu ..la bataie..inca!! dar nu ti timpu` pierdut !!!
            cat despre..alte chestii barbatesti..despre care s ar discuta..iti zic eu ..ar consta numai in ..nu iesi la o cafea..da..ce faci diseara..si mai ales..eu eu ..te ajut sa schimbi ..antena!!) c`monn..totusi ma asteptam mai mult de la tine d`nu viber....pai se poate?)))
            Oricum..gata am prins hintuuuuuuu !!! relaxxxxx !! hais!!! de ajuns..!!
            cum am precizat si mai sus..faceeetii cum va taie...!! fara gluma si fara nasoale" din alea care se gaseste..!! ok oameni buni?! ...
            apropo..ca venii vorba de dardait..si ca sa inchid si eu gura..lu` x si y..nah!! ..pai nu cumva era responsabilitatea lu` domn sef..sa gasesca un locusor caldut..? si cu ceva bauturi fierte?!)) acu`..vorba aia.... unde dai..cat dai ..si mai ales ce gasesti nu?)

            p.s.: si apropo..de vine una`..si ii convine..look ul si mai ales..atentia accordata..fii tu sigur ca o sa mai aduca de suport..si pe alta...ca asa e sindromu" ..gen ..turma..ok?;)) si aici pot sa bag mana in foc...!! insa no`..e greu..am lamurit o cumva si pe asta!!;))
            Last edited by neoreal; 30 November 2011, 18:51. Reason: Automerged Doublepost
            SIC CUNNECTANDO REM

            Comment


            • #21
              sly daca aduci femei castigi!

              Comment


              • #22
                Si tu Brutus ?
                Oricum .. sunt total de acord .. daca reusesti sa aduci macar 2 fete cu Loganuri recunosc ca esti mai bun decat mine

                Comment


                • #23
                  Candidati independenti au loc?
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    O fata o aduc eu : pe Maria iar Cassilo pe Maria dansului. Deci ... !!!
                    Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                    Comment


                    • #25
                      Maria mea fregventeaza de iarna trecuta acest club deci , deci ............. URA AM CASTIGAT ! SUNT ORGANIZATOR , glumesc
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        doua Leffe pentru cassilo
                        Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                        Comment


                        • #27
                          of of of copilasilor ) ... totusi aici trebuia sa fie vorba pe cine vortam ca organizator , nu care aduce sau nu fete cu logan-uri )) ... aia discutati in cafenea , nu aci :P

                          Comment


                          • #28
                            Propun si votez doar atunci cand apare cineva cu adevarat pasionat de masini/logan ,dispus sa-si sacrifice timpul,nervii,chiar si banii pentru club,trebuie sa fie capabil prin atitudine si implicare totala sa mobilizeze ,motiveze,determine membrii clubului pt. diverse actiuni si chiar sa aduca la intalniri membrii noi.Cam aceasta ar putea fi o definitie cat de cat completa a ,,organizatorului de intalniri" in logan club Ploiesti.Pana acum este adevarat ca Mihaita s-a apropiat mult aceasta descriere in perioada in care a fost.......Acum vom vedea....si totusi ce-i atata instabilitate in privinta asta?Un lucru este sigur ca suntem VARZA! nu vreau sa par critic dar la cate logan-uri sunt in ploiesti nu credeti ca ar trebui sa fim mult mai multi?Au existat in trecut ceva tentative, propuneri, initiative ale unor colegi de a coopta mai multi membri dar nu au fost continuate...ne trebuie initiativa,perseverenta,si stabilitate in acest club.SUCCESE!!!!!!!!

                            Comment


                            • #29
                              Cand o sa apara acea persoana eu o sa fiu cel mai fericit .. tin la clubul asta .. ptr ca mi-am facut multi prieteni aici .. dar mie mi-e foarte greu cu timpul .. ptr ca de luni pana vineri-sambata sunt la Pitesti in majoritatea timpului .. vinerea , sambata si duminica am cursuri la facultate .. iar timp sa mai stau si eu cu nevasta-mea am doar duminica .. DAR nu vreau sa las clubul unuia ca waz .. sincer , eu credeam ca ar putea sa faca treaba buna , dar m-a dezamagit total .. prin urmare , astept pe cineva cu mai mult interes decat mine la conducerea clubului .. as fi cel mai bucuros sa vad ca cineva o sa faca treaba mai buna decat mine .. dar pana atunci ..


                              Last edit : Alegerile s-au terminat .. threadul se inchide !
                              Last edited by MihaitzaMCV; 3 December 2011, 19:45.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google